مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا PRP مو سرطانزا است

آیا PRP مو سرطانزا است
  • 22 سپتامبر 2018
  • 2117 بازدید
  • بدون نظر

آیا PRP مو سرطانزا است

برخی از افرادی که کاشت مو انجام داده اند یا دچار ریزش مو و یا بیماری های پوستی شده اند و قصد انجام درمان prp جهت تقویت پوست و موی خود را دارند در مورد عوارض این درمان سئوالات زیادی دارند که سرطان زا بودن prp نیز یکی از این سئوالات می باشد اما آیا PRP مو سرطانزا است .

روش PRP مو

در این روش درمانی جهت تقویت فولیکول های مو از خون خود بیمار استفاده می گردد و بعد از خونگیری نمونه خون بیمار در آزمایشگاه به کمک تجهیزات مدرن تمام فاکتورهای مهم رشد مو و سلول های بنیادی آن استخراج می گردد و از طریق پوست سر به فولیکول ها تزریق می گردد تا آنها در شرایط بهتری تغذیه شوند و با توقف ریزش به رشد مناسب نیز برسند.

آیا PRP مو سرطانزا است

PRP مو سرطانزا است

درمان با Prp یک روش ساده و ایمن برای رفع ریزش و کم پشتی مو می باشد که بر روی این روش درمانی تحقیقات زیادی انجام گرفته است در حالی که سرطان ناشی از تغییرات در ماده ژنتیکی افراد است اما پلاکت های حاوی فاکتورهای رشد تزریق شده در این روش تنها از خون خود بیمار گرفته شده اند و تنها جداسازی شده اند و در آنها تغییری ایجاد نشده است و فقط برای تحریک فولیکول ها کاربرد دارند و افرادی که از این درمان استفاده کرده اند تا بحال نشانه ای از بروز سرطان در آنها مشاهده نشده است.

درمان دوره ای PRP مو

اگر چه دوره درمان با روش Prp در هر بیماری متفاوت می باشد و به تشخیص پزشک وی بستگی خواهد داشت اما به طور معمول در هر بیماری ۳ بار تزریق پلاکت غنی شده با فواصل زمانی ۱ ماهه انجام می گیرد تا اثر بخشی مفیدی داشته باشد.

آیا PRP مو سرطانزا است

نتایج حاصل از درمان PRP

نتایج حاصل از این درمان در هر بیماری متفاوت خواهد بود اما همواره حدود ۸۰ درصد بیماران از انجام این روش درمانی رضایت مناسبی دارند و طی ۳ ماه اثرات درمانی را مشاهده خواهند کرد.

افرادی که کاندید مناسبی جهت استفاده از درمان Prp هستند و نگران سرطانزا بودن این روش درمانی خواهند بود باید با مراجعه به کلینیک های تخصصی کاشت مو و انجام مشاوره با متخصص نسبت به این گونه سئوالات خود آگاهی کاملی کسب نمایند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم