مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp ابرو ، روشی موثر برای تقویت ابرو

prp ابرو ، روشی موثر برای تقویت ابرو
  • 20 اکتبر 2018
  • 1173 بازدید
  • بدون نظر

prp ابرو ، روشی موثر برای تقویت ابرو

تزریق ماده ی prp به پوست سر یکی از روش های رایج تویت موی سر می باشد که امروزه به خوبی جا افتاده و افراد زیادی ترجیح می دهند برای تقویت مو های خود از این روش ایمن و کم عارضه استفاده کنند. در سال های اخیر مطالعاتی در مورد prp ابرو جهت تقویت موهای ابرو انجام شده است و در حال حاضر از این روش در برخی از کشور ها استفاده می شود.

prp ابرو ، روشی موثر برای تقویت ابرو

تزریق prp چگونه است؟

ماده ی پی آر پی در واقع پلاسمای غنی از پلاکت است که از خون هر فرد به صورت اختصاصی برای خود او ساخته می شود. برای آماده سازی این ماده ابتدا چند سی سی خون از فرد مورد نظر گرفته می شود و سپس با کمک دستگاه سانتریفوژ پلاسمای غلیظ شده که حاوی مقدار بالایی پلاکت است (ماده ی پی آر پی) از این خون جداسازی می شود و بدون اضافه شدن هیچ ماده ی دیگری به ناحیه تحت درمان تزریق می گردد. پلاکت های موجود در این ماده حاوی فاکتور های رشد هستند و به هر ناحیه ای از بدن که تزریق شوند می توانند به ترمیم و بازسازی طبیعی بافت های آن جا کمک کنند.

prp ابرو | پی آر پی ابرو | نحوه ی انجام prp ابرو | تزریق prp ابرو

نحوه ی انجام prp ابرو

برای prp ابرو همانند روش مرسوم تزریق prp عمل می شود. البته میزان غلظت ماده بایستی کنترل شده و مناسب برای ناحیه ی ابرو باشد. انجام تزریق در نواحی اطراف ابرو موجب می شود که فولیکول های موی ابرو ترمیم و تقویت شوند و به این ترتیب موهای ابرو ضخیم تر و حتی پرپشت تر شوند و هم اینکه به جوانسازی پوست نواحی اطراف ابرو کمک شود.

prp ابرو ، روشی موثر برای تقویت ابرو

مقایسه prp ابرو با سایر روش های تقویت موی ابرو

تزریق پی آر پی در ناحیه ی ابرو که روشی نوین برای تقویت ابرو محسوب می شود، نتایج اثبات شده ای دارد ،اما قبل از اینکه این روش ترمیم و تقویت ابرو ابداع شود، لاتیس که یک محصول موثر در تقویت ابرو و مژه ها است در بازار وجود داشته و تاثیر خوبی در تقویت کردن موهای ابرو دارد. البته باید بدانید که قطره ی لاتیس گران قیمت است و گاهی اوقات ممکن است اثر بخشی مورد انتظار را نداشته باشد. به هر حال برای تقویت ابروها با روش های گفته شده بهتر است ابتدا با یک پزشک متخصص پوست و مو مشاوره نمود.

prp ابرو | پی آر پی ابرو | نحوه ی انجام prp ابرو | تزریق prp ابرور

دلیل prp ابرو چیست؟

متقاصیان پی آر پی ابرو عمدتاً کسانی هستند که کاشت ابرو انجام داده و به توصیه پرشک معالج از prp استفاده نموده تا رشد ابروی کاشته شده را بهبود ببخشد، و نتیجه دلخواه بیمار با سریعترین روش ممکن قایل مشاهده باشد. همچنین از prp ابرو برای جلوگیری ریزش ابرو استفاده می کنند، این کار برای رفع ریزش ابرو بسیار موثر خواهد بود بطوری که برای درمان بیمارانی که جهت کاشت ابرو به پزشک مراجعه می کنند، ابتدا به توصیه پزشک برای جلوگیری از ریزش موقت prp صورت می گیرد سپس کاشت ابرو و مجدداً prp تا به پایان دوره نقاهت کاشت ابرو برسند.

prp ابرو | پی آر پی ابرو | نحوه ی انجام prp ابرو | تزریق prp ابرو

prp بعد از کاشت ابرو

به توصیه پزشکان جهت استحکام و تقویت موی کاشته شده در ابرو باید حتما از دارو های تقویت مو و یک یا چند دوره prp استفاده نمود، تاثیری که prp بر روی ریشه مو می گذارد به گونه است که موجب تحریک سلول های ریشه مو شده و مواد مورد نیاز آنها را فراهم می نماید همین کار باعث نتیجه گیری سریع در کاشت ابرو شده و رضایت بیمار را به همراه دارد.

prp ابرو | پی آر پی ابرو | نحوه ی انجام prp ابرو | تزریق prp ابرو

تاثیرات prp ابرو

ماده prp تاثیرات مفید در روند رشد مو دارد و بهترین روش برای درمان ریزش مو است، همین تاثیرات باعث شده تا برای رشد ابرو نیز از prp استفاده شود و مهم این است که پلاسمای غنی شده ای از خون بیمار در روند رشد موی کاشته شده قرار می گیرد موجب تقویت ساقه می شود و انتظارات بیمار را در نتیجه کاشت مو برطرف می کند، از دیگر تاثبرات prp ابرو جریان خون است که به دیگر نواحی صورت پلاسمای جریانی ضعیفی را دارند طی تزریق prp در ابرو باعث ایجاد جربان مثبت خونی شده و برای شادابی پوست فواید بسیاری دارد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم