مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو

کاشت مو
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۷
  • 795 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو

اگر تراکم پایین مو ها و کم مویی سر شما را آزارده کرده است پیشنهاد ما برای حل این مشکل کاشت و پیوند مو می باشد. در طول سالیان گذشته روش کاشت مو برای درمان کچلی ، طاسی و کم مویی بسیار موثر بوده و این را می توان در افرادی که پیوند و کاشت مو انجام داده اند دید که بعد از کاشت ، دوباره وضعیت موهای سر آنها به شرایط ایده آل خود رسیده است.ریزش مو ی سر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله بیماری های مربوط به وراثت، مصرف یکسری از داروهای شیمیایی، رژیم غذایی نامناسب و اختلالات هورمونی. البته در نظر داشته باشید دلایل ریزش مو در بانوان با آقایان کمی متفاوت است.می توان کاشت مو را به دوسته کلی طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی کرد که در ادامه دو روش را توضیح می دهیم.

کاشت موی طبیعی


کاشت موی مصنوعی

همان گونه که از اسم آن پیداست موی مصنوعی (الیاف مصنوعی) مناسب با ساختار مو ها استفاده می گردد.

توجه داشته باشید این روش غیر تهاجمی بوده و احتیاج به بی هوشی کامل نمی باشد با یک بی حسی موضعی در زمانی نسبتا کوتاه ترمیم مو انجام می گردد.

این تکنیک در زمانی انجام می گردد که شخص نتواند کاشت مو طبیعی انجام دهد

کاشت موی طبیعی

این روش به خاطر نتایج بسیار رضایت بخش پرطرفدار و رایج در آقایان و بانوان می باشد.

کاشت مو ی طبیعی در واقع یک عمل کاشت و پیوند مو با ریسک بسیار پایین می باشد.

البته در نظر داشته باشید که این ریسک و عوارض بیشتر بخاطر مراجعه افراد به مراکز غیر تخصصی کاشت مو می باشد، که منجر به آسیب به پوست و موی سر آنها می شود.

 

چه کسانی مناسب کاشت و پیوند مو نیستند

• مردانی که در رنج سنی ۱۸ تا ۲۵ سال هستند
• بیمارانی که دچار فشارخون، دیابت هستند
• افرادی که از بیماری های پوستی و عفونی رنج می برند

 

انواع روش های کاشت مو

• کاشت موی سر به روش FUT
• کاشت موی سر به روش FUE
کاشت موی سر به روش FIT
کاشت موی سر به روش HRT
کاشت موی سر به روش SUT

روش های کاشت مو


روش FUT

در روش واحدهای فولیکولار با یک جراحی مخصر از پوست سر برداشته شده و بعد از تجزیه فولیکول های مو از پوست در نواحی مشخص شده توسط متخصص مو کاشته می شود

روش FIT

در این تکنیک موهای فرد با سوزن های نازک برداشته شده و در ناحیه ی از قبل مشخص شده در پوست سر کاشته می شود این یک روش نسبتا سریع برای کاشت مو ها می باشد. بعد از عمل نیز اثرات جراحی مشخص نمی شود.

روش HRT

این روش بیشتر برای بانوانی که معمولا بعد از بارداری و دوره پس از یائسگی موها دچار ریزش می شود گزینه مناسبی می باشد. توجه شود استفاده از HRT ممکن است عوارض به همراه داشته باشد.

روش FUE

یکی از تکنیک های جدید کاشت و پیوند مو می باشد که مجامع بین المللی پزشکان پوست و مو در کشور آمریکا تایید کرده اند. این روش مناسب در نظر داشته باشید کاشت مو به روش FUE حتما باید توسط متخصص مو در کلینیک تخصصی کاتشت مو انجام گردد.

روش SUT

در این روش نیازی به جراحی ، بیهوشی و… نمی باشد. برشی در کار نیست بلکه با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک برداشت مو با دقت بسیار انجام شده و در محل از قبل مشخص شده کاشت می شود. کاشت مو به روش SUT نسبت به سایر روش های کاشت مو عوارض کمتری دارد.

 

کاشت مو
4.7 (93.33%) 15 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم