مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است
  • 30 سپتامبر 2018
  • 1338 بازدید
  • بدون نظر

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است

گرافت مو یا گرافت کاشت مو از جمله اصطلاحاتی هستند که در کاشت مو خیلی به کار می روند و یکی از رایج ترین سوالاتی که متقاضین کاشت مو دارند این است که برای کاشت مو به چه تعداد گرافت نیازدارند؟ در این مطلب شما را با تعریف گرافت مو آشنا می کنیم و به این موضوع می پردازیم که محاسبه تعداد گرافت کاشت مو چگونه است و به دست آوردن این عدد چه کاربردی دارد.

تعریف گرافت کاشت مو

گرافت مو واحد استاندارد کاشت مو در سرتاسر دنیا است. گرافت مو در حقیقت یک تکه ی بسیار کوچک از پوست است که حاوی یک الی چهار تار مو به همراه فولیکولشان می باشد. گرافت های مو از ناحیه ی بانک مو با تکنیک های مختلفی استخراج می شوند.

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است

لزوم تخمین تعداد گرافت کاشت موی طبیعی

تخمین تعداد گرافت موی مورد نیاز برای کاشت مو تصویری از آنچه پیش روی پزشک متخصص و افراد متقاضی کاشت موی سر وجود دارد، اعم از متد مورد نیاز برای کاشت موی، وسعت و تراکمی که با کاشت مو برای هر شخص می توان ایجاد نمود و همچنین هزینه ی تقریبی این عمل را خواهد ساخت. برای تخمین تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت موی سر نیاز به دانستن وسعت ناحیه ای است که قرار است کاشت مو صورت گیرد و همچنین میزان تراکم مورد نظر برای کاشت موی سر داریم.
به عنوان مثال چنانچه مساحت ناحیه ی طاسی ۱۰ در ۱۰سانتی متر یعنی ۱۰۰ سانتی متر مربع فرض شود و بخواهیم کاشت مویی با تراکم ۱۵ گرافت در هر سانتی متر مربع داشته باشیم، کل تعداد گرافت کاشت موی طبیعی برابر است با ۱۵۰۰ عدد.

تعداد گرافت کاشت موی سر

بهترین راه برای اینکه بدانید برای کاشت موی شما چه تعداد گرافت مو نیاز است، مراجعه به پزشک متخصص کاشت مو می باشد. پزشک متخصص کاشت مو با بررسی وضعیت طاسی فرد، ضخامت مو، رنگ مو، خواسته های متقاضی کاشت موی طبیعی و … می تواند تعداد تقریبی گرافت های مورد نیاز را محاسبه نماید و همچنین وضعیت بانک موی فرد را از نظر میزان گرافت مو قابل استخراج از آن بررسی نماید.

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است

روش دیگری که می تواند تا حدودی افراد متقاضی کاشت مو را از میزان گرافت مورد نیاز برای کاشت مو آن ها آگاه کند، مراجعه به جداولی است که بر اساس الگوی ریزش موی مردانه نوروود، تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت مو تخمین زده شده است. امروزه بسیاری از کلینیک های کاشت مو با ویزیت مجازی و یا قرار دادن امکاناتی در سایت های خود، برای متقاضیان کاشت مو فرصت تخمین گرافت مو به صورت غیر حضوری را فراهم کرده اند؛ البته ممکن است اعداد تخمینی خیلی دقیق نباشند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم