مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلینیک کاشت موی مصنوعی در تهران

کلینیک کاشت موی مصنوعی در تهران
  • ۹ مهر ۱۳۹۷
  • 266 بازدید
  • بدون نظر

کلینیک کاشت موی مصنوعی در تهران

برخی افراد مبتلا به کم پشتی مو و طاسی یا تمایلی به عمل کاشت موی طبیعی ندارند و یا اینکه شرایط کاشت موی طبیعی را ندارند ، لذا در این افراد کاشت موی مصنوعی روش مناسبی برای ایجاد ظاهری بهتر و زیباتر خواهد بود ، در همین راستا در این مقاله ، کلینیک کاشت موی مصنوعی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاشت موی مصنوعی

در عمل زیبایی کاشت موی مصنوعی که در یک جلسه انجام می شود ، به کمک الیاف مصنوعی و یا طبیعی مو ، تراکم بالایی از مو در فرد ایجاد می گردد ، زیرا کاشت موی مصنوعی به بانک مو در فرد نیاز ندارد لذا می توان بدون محدودیت به کاشت مو اقدام کرد .
در عمل کاشت موی مصنوعی ، موهای مصنوعی یا طبیعی با چسب های مخصوص کراتینه بر روی سر فیکس می شوند.

کلینیک کاشت موی مصنوعی در تهران

موهای مصنوعی در حالت های مختلف ، رنگ های متنوع و ضخامت مناسب موهای فرد بر روی یک لایه ی مشک با ظرافت بالا و بسیار طبیعی تعبیه شده اند که پس از فیکس شدن بر روی پوست سر ، نتایج کاشت موی مصنوعی بسیار طبیعی و زیبا خواهد بود .

کلینیک کاشت موی مصنوعی

به منظور انجام کاشت موی مصنوعی باید به مراکز و کلینیک های زیبایی معتبر و با سابقه ی کاشت مو مراجعه کرد ، زیرا عدم استفاده از موهای مصنوعی با کیفیت و همچنین چسب های مخصوص استاندارد ، سبب التهاب و بروز حساسیت پوستی در فرد خواهد شد.

در بهترین کلینیک کاشت موی مصنوعی ، موهای ترمیمی در هماهنگی کامل با موهای طبیعی فرد تهیه می شوند ، این موها هم اندازه و هم ضخامت با موهای طبیعی فرد و غیرقابل تشخیص خواهند بود.

بهره گیری از با کیفیت ترین الیاف مو ، چسب های فیکس کننده ، روش های کاشت مو و بررسی وضعیت فرد جهت کاشت موی مصنوعی تنها در کلینیک های معتبر کاشت موی مصنوعی صورت می پذیرد.

کلینیک کاشت موی مصنوعی در تهران

انتخاب بهترین کاشت موی مصنوعی

به منظور انتخاب بهترین کاشت موی مصنوعی می توان به سایت های معتبر پزشکی مراجعه کرد ، در این سایت ها می توان با بررسی نحوه ی کاشت مو ، کیفیت موهای ارائه شده و .. اطلاعات لازم را در خصوص کاشت موی مصنوعی کسب کرد ، همچنین مراجعه به دو یا چند کلینیک کاشت موی مصنوعی و مقایسه امکانات ، کادر متخصص ، عمل های کاشت موی مصنوعی انجام شده ، رضایت مراجعه کنندکان کاشت مو و … می تواند در انتخاب کلینیک برتر بسیار کمک کننده باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

کلینیک کاشت موی مصنوعی در تهران
4 (80%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم