مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلینیک کاشت ابرو و مژه در شمال تهران

کلینیک کاشت ابرو و مژه در شمال تهران
  • 28 آگوست 2018
  • 1293 بازدید
  • بدون نظر

کلینیک کاشت ابرو و مژه در شمال تهران

بسیاری از خانم ها به دلیل وضعیت کم پشتی ابروها و مژه های خود به کلینیک های کاشت مو جهت انجام کاشت مراجعه می نمایند که این افراد قبل از انتخاب کلینیک مورد نظر خود باید در مورد درجه اعتبار این کلینیک ها و تجهیزات به کار رفته در کاشت مو تحقیقات مناسبی داشته باشند اما کلینیک کاشت ابرو و مژه در شمال تهران.

کلینیک کاشت ابرو و مژه

برخی خانم ها همواره از کم پشتی ابرو و مژه های خود و از فرم بد آنها گله مند هستند بنابراین بهترین روش دائمی رفع مشکلات کم پشتی ابرو و مژه در خانم ها کاشت مو می باشد که این کار باید در کلینیک کاشت ابرو و مژه که در این زمینه تخصص لازم را دارند انجام بگیرد و خانم ها  باید از کاشت ابرو و مژه در مراکز زیبایی به دلیل عدم تجربه و تبحر لازم خودداری نمایند.

کلینیک کاشت ابرو و مژه در شمال تهران

در کلینیک های مدرن کاشت مو جهت کاشت ابرو و مژه و رفع کم پشتی این نواحی موی اهدا شونده از سر بیمار گرفته می شود و کار برداشت و کاشت مو در ابرو با استفاده از تکنیک های به روز با استفاده از دستگاه اتوماتیک انجام می گیرد تا خانم ها نگران ظاهر خود بعد از انجام پیوند مو نباشند زیرا در روش های نوین کاشت مو در ابرو هیچ گونه جراحی و زخم و بخیه ای در ناحیه ابروها ایجاد نمی گردد و زاویه خواب موها در نواحی مختلف ابرو بسیار طبیعی خواهد بود، در کاشت مژه جراح متخصص کاشت مو که در کلینیک های معتبر تجربه و تبحر لازم در این کار را دارد موهای پیوندی را از نقاط وسط سر انتخاب خواهد کرد و در جهت و زاویه مناسب مابین مژه های بیمار خواهد کاشت تا تراکم مناسبی از تار موها در مژه بیمار ایجاد گردد.

کلینیک کاشت ابرو و مژه در شمال تهران

کلینیک کاشت ابرو و مژه در شمال تهران

در شهر تهران و منطقه شمال این شهر کلینیک های زیادی در زمینه کاشت مو فعالیت دارند که کاشت ابرو و مژه در این کلینیک اغلب برای خانم هایی انجام می گیرد که از وضعیت کم پشتی ابرو و مژه های خود ناراضی هستند، در این کلینیک ها با استفاده از تجهیزات مدرن کار کاشت ابرو و مژه انجام می گیرد که استفاده از تجهیزات مدرن و روش های به روز شده نقش زیادی در کسب رضایت مراجعه کنندگان به این کلینیک ها دارد و هرچه تجهیزات به کار رفته در این کلینیک ها به روز شده باشد و متخصصین کاشت موی با تجربه و متبحر در این کلینیک فعالیت داشته باشند درجه اعتبار این کلینیک ها بیشتر خواهد بود.

تجهیزات یک کلینیک کاشت ابرو و مژه

قبل از انجام هر کاری شما باید ابتدا تجهیزات مورد نیاز آن را فراهم کنید، ابتدای ترین اقدام برای کاشت ابرو و مژه بازدید از تجهیزاتی است که به واسطه آن قرار است بخشی از زیبای چهره خود را با آن ترمیم با بهبود ببخشید. بهتراست برای انتخاب یک کلینیک کاشت ابرو و مژه مناسب فاکتور اصلی خود را برای این انتخاب تجهیزات و لوازم کلینیک قرار دهید، سپس متخصصی که این تجهیزات را مورد استفاده قرار میدهد.

کلینیک کاشت ابرو و مژه | کلینیک کاشت ابرو و مژه در تهران | مرکز کاشت ابرو و مژه

کاشت ابرو و مژه همانند کاشت موی طبیعی است و تقریبا تجهزات مشابهی دارند مانند : دستگاه اتوماتیک پانچ که برای برداشت مو از قسمت های مناسب ، پانچ های دستی جهت انتخاب و کاشت گرافت های مو و همینطور در بعضی روش ها نیاز به فریز کردن گرافت مو می باشد تا ریشه مو آسیب نبیند. همه این تجهیزات برای کاشت مو و ابرو یکسان و قابل استفاده است.

مهارت متخصصین کلینیک کاشت ابرو و مژه

ابرو و مژه یکی از مهمترین نقاط صورت است که زیبایی چشمان شما را کامل میکنند، برای افرادی که ابرو و مژه آنها آسیب دیده و قصد ترمیم یا درمان آنها را دارند مهمترین مسئله این است که در کلینیک کاشت ابرو و مژه زیر نظر کدام یک از متخصصین این عمل را انجام دهند. بهتر است بدانید که کاشت ابرو باید دارای جهت و سمت باشد تا بعد از کاشت بهترین نتیجه را برای فرد نمایش دهد، این هنر متخصص است که از کدام قسمت بانک موی فرد برای برداشت موی مناسب و همسان با ابرو یا مژه فرد استفاده کند و بهترین جهت را نیز برای کاشتن گرافت مو در نظر بگیرد.

کلینیک کاشت ابرو و مژه در شمال تهران

برای انتخاب متخصص کاشت ابرو و مژه بهتر است با افراد که قبلا به آنها مراجعه نموده و نتیجه کار را مشاهده کنید یا در آرشیو کلینیک از تصاویر و فیلم های کاشت ابرو و مژه نحوه عملکرد آن را مورد ارزیابی قرار دهید، توجه داشته باشید که در برخی کلینیک ها سو استفاده در نمایش تصاویر و فیلم های کاشت ابرو و مژه بسیار اتفاق می افتد و همین طور مطرح کردن نام متخصصین معروف و استفاده از پزشکان بی تجربه در این حوزه نیز اتفاق می افتد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

 

4.4/5 - (5 امتیاز)
4.4/5 - (5 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم