مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلینیک تقویت مو با لیزر در تهران

کلینیک تقویت مو با لیزر
  • 18 نوامبر 2018
  • 613 بازدید
  • بدون نظر

کلینیک تقویت مو با لیزر در تهران

این روزها از روش های کلینیکی تقویت موهای سر و کنترل ریزش مو استقبال زیادی می شود و بر این اساس کلینیک ها و مراکز کاشت مو در تهران و حتی سایر نقاط کشور نیز این خدمات را برای مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. در این مطلب علاوه بر معرفی روش تقویت مو با لیزر به عنوان یکی از روش های پرطرفدار تقویت مو ، در مورد مراجعه به کلینیک تقویت مو با لیزر نیز مطالبی را عنوان می کنیم.

تقویت مو با لیزر چگونه است ؟

بیشتر افراد این تصور را دارند که لیزر فقط برای از بین بردن موهای زائد کارایی دارد، در حالیکه امروزه لیزر های خاصی برای تقویت موها مورد استفاده قرار می گیرند. تقویت مو با لیزر به وسیله ی دستگاه های لیزر کم توان انجام می شود که نور لیزر آن ها سطح انرژی پایینی دارد و موجب صدمه به پوست و موی افراد و یا احساس سوزش و درد نمی شود. بر اساس یافته های محققان، نوراین لیزرهای کم توان موجب افزایش گردش جریان خون در پوست سر و تغذیه ی بهتر فولیکول های مو می شود و همچنین در تحریک فولیکول های از کار افتاده و خفته ی مو برای بازگشتن به فاز رشد اثرات مثبتی دارد.

کلینیک تقویت مو با لیزر

کلینیک تقویت مو با لیزر

برای تقویت موها با لیزر کم توان در کلینیک، دستگاه های لیزر کم توان که دارای کلاهک خاصی بوده و تا حدودی شبیه به سشوار های قدیمی آرایشگاه ها هستند، مورد استفاده قرار می گیرد. کلاهک مورد نظر بالای سر فرد قرار می گیرد و نور لیزر از جهات مختلف بر سر تابیده می شود و توسط سلول های هدف موجود در پوست سر جذب می گردد. حین تابش نور لیزر به سر، فرد هیچ گونه درد و ناراحتی احساس نمی کند.

زمان و تعداد جلسات تقویت موها با لیزر

هر جلسه ی تقویت مو در کلینیک تقویت مو با لیزر به طول ممکن است ۵ الی ۳۰ دقیقه طول بکشد. فواصل بین جلسات یک هفته ای است و به طور معمول اثر بخشی این روش تقویت مو طی دوره های سه الی شش ماهه مشخص می شود.

کلینیک تقویت مو با لیزر

کلینیک تقویت مو با لیزر در تهران

این روزها اکثر کلینیک های زیبایی و مراکزی که در تهران کاشت مو انجام می دهند مجهز به دستگاه های لیزر کم توان جهت تقویت موها هستند. شما می توانید با مراجعه یا تماس با کلینیک هایی که خدماتی همچون تقویت مو و ترمیم مو را ارائه می دهند، در مورد تقویت مو با لیزر در کلینیک مورد نظر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم