مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کربوکسی تراپی موی سر خانم ها

کربوکسی تراپی موی سر خانم ها
  • 27 اکتبر 2018
  • 535 بازدید
  • بدون نظر

کربوکسی تراپی موی سر خانم ها

رسیدن به زیبایی از گذشته تاکنون جزء مواردی بوده که علاوه بر خانم ها، آقایان نیز خواستار رسیدن به آن بوده اند. اگر شما نیز جزء این افراد باشید حتما در رابطه با عمل های زیبایی که امروزه صورت میگیرد شنیده اید. یکی از این عمل ها کربوکسی تراپی موی سر می باشد. مطمئنا برای بسیاری از افراد کربوکسی تراپی بسیار نا آشناست از همین رو باید بگوییم که این عمل به منظور تزریق گاز دی اکسیدکربن برای برطرف سازی ترک پوست و اسکارها صورت می گیرد و به نوعی تزریق زیرپوستی محسوب می شود. امروزه این عمل توسط بسیاری از خانم ها برای برطرف کردن مشکلات پوستی که بعد از عمل های زیبایی ایجاد شده است انجام می شود.

کربوکسی تراپی موی سر خانم ها

کربوکسی تراپی مو چگونه انجام می شود؟

اگر در نظر دارید که از این روش درمانی برای برطرف کردن مشکل خود استفاده کنید و میخواهید از نحوه چگونگی عملکرد کربوکسی تراپی موی سر آگاهی پیدا کنید باید بگوییم که هنگامی که گاز دی اکسیدکربن به زیر پوست تزریق می شود باعث می شود که جریان خون افزایش پیدا کند و موها نیز تقویت مو شوند. در حقیقت هنگامی موهایتان دچار ریزش و یا کم پشتی می شود که به بدن به این باور برسد که میزان کربن دی اکسید در بدن بالا رفته است در نتیجه مولکول های اکسیژن برای دفع دی اکسید کربن آزاد می کند. در نتیجه با تزریق این گاز بدن به تعادل خود دست پیدا میکند.

کربوکسی تراپی موی سر و مزایای آن

مسلماً انجام هر عملی مزایا و معایبی را نیز با خود به همراه دارد که کربوکسی تراپی موی سر از این قاعده مستثنی نیست. هنگامی که شما از این مزایا آگاهی پیدا می کنید بیشتر ترغیب می شود که به سراغ انجام آن بروید این مزایا عبارتند از:

  • مدت زمان بهبود بعد از عمل بسیار کوتاه است.
  • هیچگونه عوارض جانبی را با خود به همراه ندارد.
  • در این روش درمانی به هیچگونه عمل جراحی نیاز نخواهد داشت.
  • شادابی و جوانی را به پوست برمیگرداند.
  • از این روش میتوان در کنار سایر روش های درمانی نیز استفاده کرد.

کربوکسی تراپی موی سر خانم ها

نتیجه کربوکسی تراپی موی سر

اگر میخواهید بدانید که پس از انجام عمل کربوکسی تراپی موی سر چه مدت زمان می برد تا به آن چیزی که می خواهید دست پیدا کنید باید بگوییم که این درمان طی مدت ۴ الی ۶ جلسه به فاصله یک هفته باید صورت گیرد و پس از آن چیزی در حدود ۶ ماه الی یک سال میتوانید منتظر بمانید تا به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم