مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اهمیت کراتین ها در ترمیم مو

کراتین ها در ترمیم مو
  • 3 نوامبر 2018
  • 211 بازدید
  • بدون نظر

اهمیت کراتین ها در ترمیم مو

همانطور که میدانید روش ترمیم مو یکی از جدیدترین روش هایی است که امروزه برای رفع کچلی و طاسی از آن استفاده میشود. برای ترمیم مو از لوازم مختلفی استفاده می شود که یکی از آن ها کراتین است. با کیفیت بودن لوازم ترمیم مو باعث میشود تا دوام موهایی که با استفاده از ترمیم مو به وجود می آید بیشتر باشد به همین دلیل مواد و کراتین ها در ترمیم مو نقش زیادی خواهند داشت. در ادامه به اهمیت کراتین ها و موادی که در ترمیم مو به کار برده میشود خواهیم پرداخت.

کراتین ها در ترمیم مو

اهمیت کراتین ها در ترمیم مو

به دلیل اینکه امروزه روش های ترمیم مو طرفداران زیادی پیدا کرده اند بسیاری از افراد سعی می کنند از این روش برای رفع کچلی و طاسی استفاده کنند. همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از کلینیک ها و مراکز از روش ترمیم مو برای رفع ریزش موی بیماران استفاده کنند به همین دلیل امکان استفاده از مواد بی کیفیت در ترمیم مو افزایش خواهد یافت که باید به این موضوع حتما توجه داشت.

کراتین ها در ترمیم مو به این دلیل است که بی کیفیت بودن آن باعث میشود تا موها در مدت زمانی کوتاه از سر جدا شوند و زمان و هزینه ای که بیماران صرف کردن از بین برود. علاوه بر این در صورتی که از کراتین های بی کیفیت استفاده شود احتمال حساسیت های پوستی افزایش خواهد یافت و بیمار دچار عوارض مختلفی خواهد شد.

کراتین ها در ترمیم مو

انتخاب کراتین ها در ترمیم مو

انتخاب کراتین ها در ترمیم مو به عهده ی مراکز زیبایی است و افراد هیچ نقشی در انتخاب آن نخواهند داشت به همین دلیل تنها کاری که بیمار می تواند انجام دهد این است که به مراکز معتبر و مجاز مراجعه کند. مراجعه به مراکز معتبر باعث می شود تا از بهترین مواد برای رفع کچلی و طاسی استفاده شود.

البته فقط کراتینه در ترمیم موی سر اهمیت ندارند بلکه کیفیت موهای مصنوعی و پروتز هم در نتیجه ای که بدست می آید تاثیر خواهد داشت به همین دلیل باید حتما به مراکز شناخته شده مراجعه کرد.

کراتین ها در ترمیم مو

عوارض استفاده از کراتین های تقلبی

در صورتی که به جای کراتینه در ترمیم موی سر از چسب های صنعتی استفاده شود به طور حتم بیمار دچار حساسیت های پوستی خواهد شد. علاوه بر این احتمال خارش، سوزش و التهاب پوست هم وجود خواهد داشت. البته در تمام کلینیک های معتبر از چسب و کراتین های طبیعی استفاده می شود به همین دلیل نباید از این نظر نگرانی خاصی داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم