مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کدام روش کاشت مو بهتر است ؟

کدام روش کاشت مو بهتر است
  • 26 سپتامبر 2018
  • 286 بازدید
  • بدون نظر

کدام روش کاشت مو بهتر است ؟

هنگامی که فرد به کاشت مو نیاز پیدا می کند ، لازم است بهترین روش کاشت مو برای او انتخاب گردد تا درصد موفقیت عمل کاشت مو افزایش یافته و از ایجاد عوارض احتمالی پس از کاشت مو نیز ، جلوگیری شود ، در همین راستا در این مقاله انتخاب بهترین روش کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است و کدام روش کاشت مو بهتر است ؟

روش کاشت مو

در عمل کاشت مو ، فولیکول های موی طبیعی از بانک مو به نواحی طاس و یا کم پشت منتقل می گردد ، پس از این انتقال یک سال باید صبر کرد تا موهای پیوندی ، رشد طبیعی و همانند دیگر موهای فرد پیدا کنند.

کدام روش کاشت مو بهتر است

کدام روش کاشت مو بهتر است ؟

انتخاب بهترین روش کاشت مو از میان روش های مختلف کاشت مو به توجه به وضعیت فولیکول های بانک مو ، سن فرد ، وسعت ناحیه ی طاس ، جنسیت فرد ، سطح توقع فرد از نتیجه کاشت مو ، تراکم مورد انتظار پس از بررسی وضعیت و شرایط فرد متقاضی کاشت مو توسط پزشک متخصص با مشورت از او انجام خواهد شد و نمی توان گفت که دقیقا کدام روش برای چه کسی بهترین و موثرترین روش خواهد بود.

کاندید مناسب کاشت مو

چنانچه فرد فولیکول های موی خود را از دست داده و نمی توان با درمان های دارویی فولیکول ها را احیاء نمود و فرد ۲۵ سال به بالا باشد و همچنین از بانک موی مناسبی برخوردار باشد ، می توان برای وی با انجام عمل کاشت مو ، تراکم معقولی از موها را در نواحی ریزش کرده پس از ۹ الی ۱۲ ماه ایجاد کرد.

کدام روش کاشت مو بهتر است

کدام روش کاشت مو بهتر است ؟

نتایج کاشت مو

هنگامی پس از ۱۲ الی ۲۴ ماه از عمل کاشت مو ، کلیه ی فولیکول های پیوندی به رشد طبیعی رسیدند ، نتایج طبیعی و زیبای کاشت مو ماندگاری همیشگی خواهند داشت. فولیکول های پیوندی به دلیل گرفته شدن از بانک موی پشت سر که در برابر هورمون ریزش مو مقاوم هستند ، در برابر اختلالات هورمونی مقاوم بوده و ریزش نخواهند کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم