مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت کلاه گیس دائمی برای آقایان

کاشت کلاه گیس دائمی | کاشت کلاه گیس عمری | کاشت کلاه گیس دائمی آقایان
  • 27 نوامبر 2018
  • 4144 بازدید
  • بدون نظر

کاشت کلاه گیس دائمی برای آقایان

همانطور که میدانید کاشت مو روشی است که میتوان در بسیاری از مواقع برای رفع ریزش موی ارثی آقایان از آن استفاده کرد اما متاسفانه افرادی هم وجود دارند که به دلیل شرایط خاص نمیتوانند از این روش استفاده کنند. این افراد به ناچار مجبور خواهند بود تا از داروها و روش هایی که نتایج کوتاه مدت به دنبال دارند استفاده نمایند اما این در حالی است که خوشبختانه با استفاده از روش هایی مانند کاشت کلاه گیس دائمی بسیاری از افراد میتواند تا مدت ها شاهد رفع کچلی و طاسی باشند و به نتایج دلخواه دست پیدا کنند.

کاشت کلاه گیس دائمی آقایان

در میان روش های مختلفی که برای درمان ریزش موی ارثی و حتی ریزش موی آلوپسی آقایان وجود دارد روش کلاه گیس دائمی شاید برای بسیاری از افراد نا آشنا باشد چون این روش یکی از به روز ترین روش ها برای رفع ریزش مو و کچلی به شمار میرود که هنوز تبلیغات زیادی در رابطه با آن صورت نگرفته است اما قطعا مزایای فوق العاده ای که این روش دارد به روش های دیگر به هیچ وجه قابل مقایسه نخواهد بود.

کاشت کلاه گیس دائمی | کاشت کلاه گیس عمری | کاشت کلاه گیس دائمی آقایان

در روش کاشت کلاه گیس دائمی به هیچ وجه خبری از کلاه گیس نخواهد بود اما به علت اینکه در این روش از موهای مصنوعی استفاده میشود آن را به این نام هم میشناسند در حالی که ترمیم مو به روش hrt نام اصلی این روش می باشد. بهتر است بدانید تمامی افرادی که دچار کچلی و ریزش مو شده اند میتوانند برای رفع مشکل خود از این روش استفاده کنند و هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

مزایای کاشت کلاه گیس دائمی

کاشت کلاه گیس دائمی قطعا مزایای فوق العاده ای خواهد داشت که در روش های دیگر به هیچ وجه شاهد آن نخواهید بود. از میان مهمترین مزایای این روش میتوان به ماندگاری بلند مدت آن اشاره کرد به طوری که در بسیاری از مواقع میتوان تا چند سال از آن استفاده کرد. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که موهایی که با استفاده از این روش کاشته میشود ظاهری بسیار طبیعی و رضایت بخش خواهد داشت.

کاشت کلاه گیس دائمی | کاشت کلاه گیس عمری | کاشت کلاه گیس دائمی آقایان

معایب کلاه گیس دائمی

مهمترین عیب کلاه گیس دائمی شاید این باشد که نمیتوان به اصلاح موهای جدید پرداخت به همین دلیل فرد مجبور خواهد بود مدت ها شاهد ظاهری یکسان برای موها باشد. علاوه بر این موهای که در این روش بدست می آیند به مراقبت زیادی نیاز دارند به طوری که عدم توجه به آن ممکن است باعث کاهش ماندگاری موهای جدید شود.

منبع : کلینیک پیوند مو نوین هیر

4/5 - (1 امتیاز)
4/5 - (1 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم