مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه طبیعی قابل رشد در تهران

کاشت مژه طبیعی قابل رشد
  • 16 سپتامبر 2018
  • 2241 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مژه طبیعی قابل رشد در تهران

برخی افراد به طور ژنتیکی مژه های کوتاه و یا کم پشتی دارند ، برخی نیز در اثر سوانح و یا بعضی بیماری ها نظیر شیمی درمانی ، سوختگی ، جراحت و… ، دچار ریزش بخشی از مژه یا کل موهای مژه می شوند ، خوشبختانه می توان در این افراد با کاشت مژه طبیعی قابل رشد به ترمیم و تقویت مژه ها پرداخت که در این مقاله این نوع عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

علت کاشت مژه طبیعی قابل رشد

مژه باعث زیبایی هر چه تمام تر چشم خواهد شد ، از سوی دیگر موهای مژه نوعی سیستم ایمنی چشم در برابر ورود گرد و خاک و عوامل آسیب رسان به چشم می باشد ، لذا می توان با عمل کاشت مژه طبیعی قابل رشد تا حدود زیادی به زیبایی و ایمنی چشم را تامین نمود.

کاشت مژه طبیعی قابل رشد

روش کاشت مژه طبیعی قابل رشد

در عمل زیبایی کاشت مژه طبیعی قابل رشد که در مراکز و کلینیک های زیبایی توسط پزشک متخصص پوست و کاشت مو به دقت و ظرافت بالایی انجام می شود ، فولیکول های زنده و طبیعی مو از ناحیه ی پشت گوش فرد و یا پشت سر او ، از عمق پوست با ابزار پزشکی برداشته می شوند ، این فولیکول های سالم پس از جداسازی و انتخاب مناسب ترین آنها در هماهنگی با موهای مژه ، با ظرافت و دقت بالا طی یک جلسه به توجه به نیاز مژه به مو ، با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه ی مژه کاشته می شوند ، حدود یک سال نیز زمان نیاز است تا مژه های کاشته شده رشدی طبیعی و عادی پیدا کنند.

کاشت مژه طبیعی قابل رشد

به دلیل ظرافت ناحیه ی مژه ، کاشت مژه نسبت به عمل کاشت ابرو با دشواری های بیشتری انجام می شود ، اما به تعداد فولیکول های بسیار کمتری نیاز دارد.

نتایج کاشت مژه طبیعی قابل رشد

پس از رسیدن مژه های کاشته شده به مرحله ی رشد طبیعی ، این موها مانند دیگر موهای مژه ، رشدی طبیعی و عادی خواهند داشت که نتایج حاصل از این عمل نیز طبیعی و دائمی بوده و توسط دیگران قابل تشخیص نخواهد بود. برای رسیدن مژه های کاشته شده به مرحله رشد طبیعی باید نکات و توصیه های که پزشک معالج برای شما تجویز کرده است را رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه از کاشت مژه خود برسید.

کاشت مژه طبیعی قابل رشد | روش کاشت مژه طبیعی | نتیجه کاشت مژه قابل رشد

شرایط کاشت مژه چیست؟

برای استفاده از روش های مختلف کاشت مژه بیمار باید حتما شرایط کافی داشته باشد در غیر اینصورت باید از روش های دیگر برای افزایش زیبایی مژه ها استفاده کرد. از میان شرایط کاشت مژه نداشتن بیماری هایی مانند دیابت و … یکی از مهمترین موارد است.

بانک موی مناسب هم از شرایط کاشت مژه است اما معمولا همه ی افراد در حدی بانک مو خواهند داشت که بتوان برای پیوند مژه از آن استفاده کرد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که بیماران آلوپسی به هیچ وجه نمیتوانند از این روش استفاده نمایند چون موها مجددا دچار ریزش خواهد شد.

کاشت مژه طبیعی قابل رشد | روش کاشت مژه طبیعی | نتیجه کاشت مژه قابل رشد

مراقبت های بعد از کاشت مژه

● به منظور جلوگیری از خارش محل پیوند پس از عمل کاشت مژه طبیعی ، استفاده از کمپرس سرد ، پماد چشم و داروی ضد درد ضروری خواهد بود.
● به هنگام خواب به منظور جلوگیری از خاراندن سهوی پلک ، از چشم بند استفاده کنید.
● بهتر است بانداژ چشم در ۲۴ ساعت اول بعد از عمل باز نشود.
● مژه ها را مرتب تمیز نگه دارید و آنها را روغن مژه چرب کنید.
● یک الی دو هفته پس از عمل کاشت مژه ، محل جراحی بهبود خواهد یافت لذا تا زمان بهبودی کامل، مراقبت از مژه ها باید مد نظر قرار گیرد و از آرایش کردن چشم در این مدت باید خودداری نمود.

کاشت مژه طبیعی قابل رشد | روش کاشت مژه طبیعی | نتیجه کاشت مژه قابل رشد

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4.3/5 - (3 امتیاز)
4.3/5 - (3 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم