مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مطالب مفید درباره کاشت مژه طبیعی خانم ها

کاشت مژه طبیعی خانم ها
  • 4 نوامبر 2018
  • 823 بازدید
  • بدون نظر

مطالب مفید درباره کاشت مژه طبیعی خانم ها

در سالهای اخیر به دلیل اینکه اکثر مردم با عوارض کاشت مژه های مصنوعی آشنا شده اند، بسیاری از افراد ترجیح میدهند تا برای افزایش زیبایی چشم و مژه ها از روش کاشت مژه ی طبیعی که یکی از ایمن ترین روش هاست استفاده کنند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا به انتشار مطالب مفید درباره ی کاشت مژه طبیعی خانم ها بپردازیم تا افراد بیشتری با این روش ها آشنایی پیدا کنند. البته کاشت مژه ی طبیعی برای آقایان هم انجام میشود اما معمولا متقاضیان کمتری نسبت به خانم ها دارد.

کاشت مژه طبیعی خانم ها

کاشت مژه مصنوعی از روش هایی است که سالهاست بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی چشم ها از آن استفاده می کنند و به دلیل اینکه ظاهر بسیار زیبایی برای مژه ها به وجود می آورد معمولا طرفداران بسیاری داشته است اما در حال حاضر به دلیل اینکه بسیاری از افراد با روش های کاشت مژه طبیعی خانم ها آشنایی بیشتری پیدا کرده اند بسیاری از متقاضیان کاشت مژه مصنوعی ترجیح میدهند از این روش استفاده کنند.

کاشت مژه طبیعی خانم ها

کاشت مژه طبیعی خانم ها از روش هایی است که بسیاری از افراد میتوانند برای پرپشت کردن مژه ها و حتی افزایش ضخامت و طول مژه ها از آن استفاده کنند. به دلیل اینکه کاشت مژه تحت نظر متخصصان زیبایی انجام خواهد شد عارضه ای برای بیماران به وجود نخواهد آورد و افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد ظاهری بسیار طبیعی تر از مژه های مصنوعی خواهند بود.

مراحل کاشت مژه طبیعی خانم ها

برای کاشت مژه طبیعی خانم ها با توجه به نوع مژه های بیماران به برداشت فولیکول مو از نواحی مختلف سر پرداخته میشود. معمولا اطراف گوش از نواحی مناسب برای استخراج فولیکول هاست چون موهای آن معمولا مستعد ریزش نخواهد بود و علاوه بر این بر جای ماندن اسکار در این ناحیه قابل رویت نخواهد بود.

بعد از این که فولیکول ها برداشته شدند با استفاده از بی حسی موضعی بر روی پلک ها پیوند زده میشوند. برای اینکه ظاهر پلک ها طبیعی به نظر برسد به انتخاب فولیکول ها و جهت رشد مو توجه زیادی خواهد شد.

کاشت مژه طبیعی خانم ها

ماندگاری مژه های کاشته شده در خانم ها

کاشت مژه طبیعی در خانم در اکثر موارد نتایج دائمی خواهد داشت و موهایی که کاشته می شوند دچار ریزش نخواهند شد. به همین دلیل در صورتی که موهای پلک بر اثر ضربه های فیزیکی و سوانح دچار ریزش نشود میتوان انتظار نتایج کاملا دائمی را از این روش داشت که در واقع این مورد خود یکی از مهمترین مزایای کاشت مژه ی طبیعی است.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم