مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو ی سر با ریش

کاشت مو ی سر با ریش
  • 29 سپتامبر 2018
  • 593 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو ی سر با ریش

نداشتن موی کافی در سر برخی از مردان جهت کاشت موی طبیعی باعث می گردد تا متخصصین کاشت مو در این افراد از گزینه های دیگری به عنوان روش کاشت مو استفاده نمایند تا این افراد نیز به کاشت مو در سر خود امیدوار شوند ، یکی از روش های کاشت مو در افراد فاقد بانک موی مناسب کاشت مو از ریش به سر می باشد که باید دید کاشت مو ی سر با ریش چگونه امکان پذیر خواهد بود.

کاشت موی سر با ریش

مردانی که کاشت مو ناموفق داشته اند و یا به طاسی کل سر دچار شده اند و در برداشت مو از پشت سر خود محدودیت دارند می توانند از موی ریش به دلیل ضخامت مناسب و داشتن ساختاری شبیه موی سر جهت پیوند مو استفاده نمایند.

کاشت مو ی سر با ریش

چگونگی کاشت مو ی سر با ریش

در کاشت موی در سر با استفاده از موی ریش جراح موهای ریش را با استفاده از تکنیک های نوین استخراج فولیکول های مو که با استفاده از دستگاه و ابزارهای دقیق فولیکول ها را از پوست بدون انجام جراحی و بخیه استخراج می نمایند استفاده می نمایند و در سر با همان تکنیک خواهند کاشت.

مزایای کاشت مو ی سر با ریش

موی ریش به دلیل تراکم بالا پس از برداشت جهت کاشت در سر دچار کم پشتی نخواهد شد، موی ریش پس از پیوند به سر از لحاظ ساختاری تطابق مناسبی از نظر رشد با موی سر پیدا می نماید و با این روش کاشت به بانک موی بیمار نیز نیازی نخواهد بود.

کاشت مو ی سر با ریش

عوارض کاشت مو ی سر با ریش

در کاشت مو با روش پیوند ریش به سر ممکن مانند سایر روش های کاشت مو ریش دچار کبودی، تورم، حساسیت و التهاب گردد که این موارد در صورت پس از مدتی رفع خواهند شد اما گاهی ممکن است موهای پیوندی در سر به صورت زیر پوستی رشد نمایند و یا دچار عفونت شوند.

هزینه کاشت مو ی سر با ریش

در کاشت مو با روش پیوند ریش به سر هزینه های کاشت به تعداد تارهای موی پیوندی، روش کاشت، دستمزد متخصص و هزینه های جانبی و تعرفه کلینیک ها بستگی دارد.

کاشت مو ی سر با ریش

اگر چه کاشت مو با پیوند ریش به سر گزینه بیشتری را برای افرادی که قصد کاشت مو را دارند جهت انتخاب قرار خواهد داد اما به دلیل اینکه این روش کاشت در تمام کلینیک های تخصصی کاشت انجام نمی پذیرد و متخصصینی اندکی به دلیل نیاز داشتن به ظرافت و مهارت این گونه روش های کاشت مو حاضر به انجام این نوع کاشت مو می شوند و این نوع کاشت مو برای بیماران همواره در حاشیه قرار خواهد داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم