مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پروسه کاشت مو و ترمیم مو در نوین هیر

کاشت مو و ترمیم مو
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۷
  • 144 بازدید
  • بدون نظر

پروسه کاشت مو و ترمیم مو در نوین هیر

اگر دچار کچلی و طاسی ارثی و یا ژنتیکی شده باشید حتما این نکته را میدانید که متاسفانه در حال حاضر روش های زیادی برای درمان این مشکل وجود ندارد و افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند باید حتما از یکی از روش های کاشت یا ترمیم مو استفاده کنند تا به نتیجه ی دلخواه دست یابند در غیر اینصورت افرادی که از درمان های دارویی استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست نخواهند یافت. در ادامه به پروسه کاشت مو و ترمیم مو در مرکز نوین هیر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کاشت مو و ترمیم مو در نوین هیر

امروزه کاشت و ترمیم مو جزء پر طرفداران ترین روش هایی است که برای رفع ریزش مو و کچلی وجود دارد و تقریبا تمام افرادی که شرایط و هزینه ی کافی برای استفاده از این روش ها را دارند ترجیح میدهند تا حتما پروسه کاشت و ترمیم مو را بهترین مراکز زیبایی بگذرانند تا بتوانند بعد از مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد رفع کچلی خود و رشد موهایی طبیعی و زیبا باشند.

کاشت مو و ترمیم مو

مرکز نوین هیر به علت اینکه از بهترین کادر پزشکی و آخرین تجهیزات روز برای انجام ترمیم و کاشت استفاده میکند توانسته رضایت بیماران را تا حد زیادی به خود جلب نماید تا جایی که امروزه متقاضیان نوین هیر در این مرکز تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است. در این مرکز پروسه کاشتن مو طبق اصول خاصی انجام میشود انجام میشود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پروسه کاشت و ترمیم مو در نوین هیر

پروسه کاشت و ترمیم مو در مرکز نوین هیر به این صورت است که در وهله ی اول بیمارانی که برای درمان کچلی و طاسی به کلینیک مراجعه میکنند توسط متخصصان زیبایی معاینه میشوند تا دقیقا نوع ریزش موهایشان بررسی شود. در مرحله ی بعد با توجه به شرایطی که بیمار دارد بهترین روش ها از جمله روش های کاشت مو به همراه مزایایی که دارند به بیمار معرفی خواهد شد.

کاشت مو و ترمیم مو

و در انتها بیماران میتوانند برای استفاده از روش های کاشت یا ترمیم مو نوبت دریافت کنند که قبل از دریافت نوبت هر کدام از روش ها در جلسه ی مشاوره متخصصان نکات لازم را در اختیار بیمار قرار خواهند داد.

هزینه ی کاشت و ترمیم مو در نوین هیر

همانطور که گفتیم در پروسه کاشت و ترمیم مو قبل از هر چیز بیماران میتوانند در جلسه ی مشاوره حضور پیدا کنند که در این جلسه متخصصان به بررسی هزینه ی دقیق کاشتن مو خواهند پرداخت. هزینه ی کاشت مو در نوین هیر به مقدار ریزش موی بیمار و شرایط مختلفی که دارد محاسبه خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

پروسه کاشت مو و ترمیم مو در نوین هیر
4 (80%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم