مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش کاشت مو نانو چیست ؟

جدیدترین روش کاشت مو نانو چیست
  • 14 نوامبر 2018
  • 201 بازدید
  • بدون نظر

جدیدترین روش کاشت مو نانو چیست ؟

بهتر است بدانید روش کاشت مو نانو چیست ؟ در واقع یکی از جدید ترین روش های ترمیم مو بدون نیاز به بانک موی افراد است. این روش ترمیم مو برای کسانی که بانک موی کافی و مطمئنی جهت کاشت موی طبیعی ندارند، مناسب است. دوام بالا و جلوه ی طبیعی تارموهای نانو موجب استقبال افراد زیادی از این روش شده است.

کاشت مو نانو چیست ؟

در این روش از موهای مصنوعی که از الیاف نانو ساخته شده اند، جهت ترمیم مو استفاده می شود. الیاف نانوی مورد استفاده کاملا استریل هستند و در رنگ ها ، حالت ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند؛ در ضمن تار موهای نانو مورد تایید CE اروپا هستند.

روش کاشت یا به عبارتی ترمیم مو با الیاف نانو طی یک جلسه ی سرپایی و بدون درد یا خونریزی انجام می شود. نحوه ی فیکس نمودن این تارموها به سر معمولا به این صورت است که با کمک ابزار های بسیار ظریفی در زیر پوست سر کاشته می شوند و به این ترتیب ظاهری شبیه به موهای طبیعی فرد دارند.

جدیدترین روش کاشت مو نانو چیست

دوام تار موهای نانو

تارموهای نانو می توانند تا ده سال دوام داشته باشند؛ البته در صورت تمایل می توان زود تر از این موعد نیز آن ها را از روی سر برداشت. جالب است بدانید که تارموهای نانو همانند موها طبیعی قابلیت رنگ شدن دارند. البته برای رنگ آمیزی آن ها بهتر است طبق راهنمایی های متخصص ترمیم مو عمل کنید.

ریسک ایجاد حساسیت با روش کاشت مو نانو

به طور کلی مورد حساسیتی خاصی در مورد این روش ترمیم مو گزارش نشده است. اما جهت اطمینان از عدم حساسیت بدن افراد به الیاف نانو، ابتدا تست کاشت مو انجام می شود که در صورت عدم واکنش بدن به تارموهایی که به صورت آزمایشی کاشته شده اند، کاشت موی گسترده قابل انجام است.

جدیدترین روش کاشت مو نانو چیست

هزینه ی روش کاشت و ترمیم موی نانو

روش کاشت مو نانو نسبت به سایر روش های ترمیم مو و همچنین روش های کاشت موی طبیعی هزینه ی به مراتب بالاتری دارد. اما به هر حال بسیاری از کسانی که نمی توانند کاشت موی طبیعی داشته باشند و به دنبال روش مطمئن و با دوامی جهت رفع مشکل طاسی خود هستند، به این روش روی می آورند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم