مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو ناموفق چه عوارضی دارد؟

کاشت مو ناموفق
  • 12 سپتامبر 2018
  • 2035 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو ناموفق چه عوارضی دارد؟

کاشت مو نوعی عمل زیبایی محسوب می گردد که فردی که مبادرت به انجام این کار می نماید انتظارات بالایی از کاشت مو در خود خواهد داشت اما این عمل مانند هر عمل زیبایی احتمال شکست و ناموفق بودن آن وجود دارد و وجود برخی شرایط موجب می گردد که این عمل لا شکست مواجه گردد و بیمار به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکند اما کاشت مو ناموفق چه عوارضی دارد.

کاشت مو ناموفق

درصدی از بیمارانی که اقدام به کاشت مو می نمایند از کاشت مو در خود نتیجه ای را که انتظار دارند کسب نمی نمایند و یا از تراکم پایین موهای خود و یا از خط رویش موها ناراضی هستند که این مسئله در روحیه آنها تاثیر بدی خواهد داشت.

کاشت مو ناموفق

اشتباهاتی که منجر به کاشت مو ناموفق میگردد

  1. کاشت مو جراحی می باشد که به فضای لازم جهت ایجاد حفره کاشت مو نیاز دارد و اگر این فضا به اندازه کافی وجود نداشته باشد باعث عدم موفقیت کاشت و از بین رفتن موهای خود بیمار خواهد شد.
  2. کاشت مو جراحی محدود می باشد و پس از چند جلسه کاشت مو دیگر مویی جهت اهدا در سر بیمار باقی نخواهد بود بنابراین باید در انتخاب روش کاشت و انتخاب متخصص و مرکز کاشت معتبر دقت گردد.

کاشت مو ناموفق

عوارض کاشت مو ناموفق

کاشت مو در مراکز غیر تخصصی و با استفاده از روش های جراحی قدیمی درصد ناموفق بودن این عمل را بسیار بالا خواهد برد و ممکن است علاوه بر تخریب کامل فولیکول های موهای پیوند زده شده باعث ایجاد جوشگاه های غیر عادی در نواحی برداشت مو، افزایش احتمال خطر عفونت، احتمال نکروز یا همان مرگ پوست در ناحیه پیوند موها و ایجاد نمای غیر طبیعی برای خط رویش موها گردد.

مهم ترین عوارض کاشت مو ناموفق

جدا از خطرات و مشکلاتی که ممکن است کاشت مو ناموفق برای بیمار ایجاد نماید از دست دادن بانک موی بیمار و از بین رفتن روحیه و امید بیمار به کاشت موی خود و اثرات روحی و روانی مهم ترین عوارض کاشت مو ناموفق در برخی از بیماران می باشد.

کاشت مو ناموفق

معیارهای کاشت مو موفق

برخلاف کاشت مو ناموفق معیارهای زیادی برای کاشت مو موفق وجود دارد معیارهایی مانند؛

  • انتخاب روش کاشت نوین
  • انتخاب مناسب مراکز کاشت معتبر و متخصصین با تجربه
  • داشتن بانک موی مناسب
  • مراقبت های مناسب از موهای کاشته شده
  • سن مناسب کاشت مو

کاشت مو ناموفق

کاشت مو یک عمل فوق تخصصی می باشد که تنها از عهده متخصصین کاشت مو که به تمام مراحل تخصصی این کار آشنایی دارند بر خواهد آمد و افرادی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند باید با آگاهی کامل و انتخاب مراکز کاشت موی معتبر اقدام به این کار نمایند.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم