مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو مصنوعی دائمی چیست؟

کاشت مو مصنوعی دائمی
  • 9 سپتامبر 2018
  • 3961 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو مصنوعی دائمی چیست؟

کاشت و پیوند موی طبیعی به جراحی نیاز دارد و لازم است فرد از بانک موی مناسبی برخوردار باشد ، از سوی دیگر هزینه بالایی نیز دارد ، از این رو عده ای به کاشت مو مصنوعی دائمی روی می آوردند ، در همین راستا در این مقاله ، به تعریف کاشت مو مصنوعی دائمی پرداخته شده است.

مو مصنوعی دائمی

موهای مصنوعی دائمی ، موهایی ساخته شده از الیاف مصنوعی هستند که می توان آنها در هماهنگی کامل با موهای متقاضی کاشت تهیه کرد ، لذا این موها بسیار شبیه به موهای طبیعی فرد هستند ، بااین تفاوت که قابلیت رشد نداشته و در صورت کوتاه کردن آنها دیگر نمی توان از آنها جهت مدل موی بلند استفاده کرد.

کاشت مو مصنوعی دائمی

کاشت مو مصنوعی دائمی

در عمل زیبایی کاشت مو مصنوعی دائمی ، به کمک ابزار ظریفی ، الیاف موی مصنوعی در زیر پوست قرار داده می شود ، این روش ترمیم مو ، مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیست ولی در کشورهای آسیایی و چند کشور اروپایی این روش مورد استفاده قرار می گیرد.
موهای مصنوعی دائمی توسط کمپانی های سازنده از مواد خاصی ساخته می شوند که ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی نیز ایجاد می کنند.
در روش کاشت مو مصنوعی دائمی می توان تراکم دلخواهی از موها را در ناحیه ی سر ایجاد کرد.

نتایج کاشت موی مصنوعی دائم

تا زمانی که موهای کاشته شده برای فرد مشکلی ایجاد نکنند می توان آنها را بر روی سر نگه داشت اما معمولا این موها بر روی ناحیه ی سر عفونت ایجاد کرده و فرد را با خطرات جدی مواجه می کنند.

کاشت مو مصنوعی دائمی

عوارض کاشت موی مصنوعی دائم

از آنجا که باید به کمک سوزن های مخصوص ، الیاف موی مصنوعی روی سر کاشته شوند ، لذا عفونت های زیاد از مهم ترین عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی می باشد که در حال حاضر این روش منسوخ شده است و در کشور این انجام نمی شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم