مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش اف یو تی

کاشت مو به روش اف یو تی

کاشت مو به روش اف یو تی

به کمک عمل زیبایی کاشت مو در افراد دچار کم پشتی و طاسی مو ، می توان ظاهر مناسب و معقولی از تراکم موها را ایجاد کرد و باعث افزایش اعتماد به نفس فرد شد ، در همین راستا در این مقاله ، کاشت مو به روش اف یو تی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

شیوه ی کاشت مو به روش اف یو تی

در روش اف یو تی ، جهت برداشت فولیکول های مورد نیاز پیوند ، پس از ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه پشت سر ، به کمک ابزار جراحی با توجه به نیاز فرد به تعداد فولیکول های پیوندی ، پس کوتاه کردن بخشی از موهای پشت سر ، یک نوار باریک از موها به عرض ۱ الی ۲ سانتی متر و به طول ۲۰ الی ۲۵ سانتی متر برداشته می شود ، فولیکول های تکی ، دوتایی ، سه تایی و حتی چهار تایی مو از این نوار پس از جداسازی و خالص سازی از چربی و پوسته ها ، با ایجاد بیحسی موضعی در نواحی جلوی سر ، با طراحی خط رویش طبیعی و با ایجاد شکاف های ریزش توسط ابزار خاص ، کاشته می شوند تا با پوست سر پیوند خورده و شروع به رشد نمایند.

کاشت مو به روش اف یو تی

کاندید مناسب کاشت مو به روش اف یو تی

به طور کلی افراد بالای ۲۵ سال با دارا بودن بانک موی کافی در پشت سر ، داشتن سلامت جسمی و راونی و همچنین داشتن سطح انتظارات منطقی و واقعی از نتایج کاشت مو ، کاندید مناسب کاشت مو به روش اف یو تی هستند .

عوارض کاشت مو به روش اف یو تی

برداشتن نوار مو از پشت سر که با بخیه کردن محل بسته می شود ، اسکار بزرگی را حاصل خواهد کرد که دیگر فرد نمی تواند مدل موی کوتاه داشته باشد ، از سوی دیگر ؛ ایجاد دلمه در ناحیه ی پیوند ، سردرد و ورم از دیگر عوارض کاشت مو به روش اف یو تی است که به صورت گذرا بوده و با مصرف داروهای تجویزی پزشک معالج به راحتی قابل درمان خواهند بود .

کاشت مو به روش اف یو تی

رعایت توصیه ها و مراقبت های لازم پس از عمل کاشت مو که توسط پزشک به بیمار ارائه می شود ، در بهبودی هر چه سریع تر و کاهش عوارض کاشت مو بسیار موثر خواهد بود .

در صورت پیوند مناسب موهای کاشته شده با پوست سر ، موها پس از چند ماه شروع به رشد طبیعی و کامل خواهند کرد که موجب ایجاد ظاهری طبیعی و زیبا در فرد خواهد شد و فرد از نتایج کاشت مو به روش اف یو تی رضایت کاملی خواهد داشت .

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم