مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو
  • 5 سپتامبر 2018
  • 1331 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

می توان به کمک بانک مو در فرد عمل زیبایی کاشت مو را انجام داد اما چنانچه فرد به هر علتی بانک موی مناسبی نداشته باشد ، می توان به کاشت مو بدون بانک مو در فرد اقدام کرد ، در همین راستا در این مقاله ، کاشت مو بدون نیاز به بانک مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت مو

در عمل کاشت مو که با توجه به بانک موی فرد صورت خواهد پذیرفت ، فولیکول های زنده و طبیعی مو از یک ناحیه ی سر و یا بدن به ناحیه ی دیگر سر و بدن انتقال داده می شود ، با این کار در محل گیرنده ، پس از چند ماه موهای جدید و طبیعی رشد خواهد کرد اما در محل برداشت ، مویی رشد نخواهد کرد زیرا مو با ریشه ی آن از پوست خارج می شود.

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

بانک مو جهت کاشت مو

به موهایی که در ناحیه پشت سر و یا بر روی بدن فرد ( ریش ، سینه ، کمر ، ران ها و …) وجود دارد و معمولا در برابر هورمون ریزش مو مقاوم هستند ، بانک مو گفته می شود که جهت عمل زیبایی کاشت مو ، موهای واقع در پشت سر ، بهترین گزینه ی مناسب برای پیوند محسوب می شوند.

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

روش کاشت مو بدون نیاز به بانک مو ، در واقع عمل ترمیم مو می باشد که در آن از الیاف مصنوعی و یا طبیعی مو جهت ایجاد تراکم مو در ناحیه ی سر استفاده می شود ،  در ترمیم مو ، عمل زیبایی کاشت و پیوند مو انجام نشده ، بلکه موهای مصنوعی و یا طبیعی که در انواع رنگ ، حالت ، ضخامت و اندازه موجود هستند ، با چسب های مخصوص و با توجه به نیاز فرد بر روی پوست سر ، زیر پوست سر و یا در بین موهای طبیعی فرد فیکس می شوند.

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

موهای ترمیمی بر روی یک پوسته شبیه سازی شده مانند پوست سر قرار داشته و نمایی بسیار طبیعی و زیبا دارند ، این موها پس از جایگذاری بر روی سر ، از موهای طبیعی فرد قابل تشخیص نخواهند بود.

بانک مو در روش ترمیم مو

موهای مورد نیاز جهت ترمیم ، با نمونه گیری از موهای طبیعی فرد در مراکز مجری ترمیم مو تهیه و مورد استفاده قرار می گیرند ، لذا خود کلینیک ، بانک مو را برای فرد تهیه خواهد کرد.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم