مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بدون درد و خونریزی چگونه انجام میشود ؟

کاشت مو بدون درد و خونریزی
  • 27 اکتبر 2018
  • 616 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو بدون درد و خونریزی چگونه انجام میشود ؟

کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که برای درمان ریزش مو و همچنین طاسی سر استفاده میکنید، اما همواره با توجه به اینکه علم روز به روز در حال پیشرفت است سوالات زیادی در رابطه با کاشت مو ذهن مردم را به خود مشغول کرده و به طور مرتب به این ابهامات اضافه می شود. به عنوان مثال یکی از سوالاتی که اکر متقاضیان مطرح می کنند این است که آیا کاشت مو بدون درد و خونریزی انجام می شود؟ در این راستا باید بگوییم که امروزه دیگر کاشت مو یک عمل جراحی سخت و دشوار محسوب نمی شود و پزشکان میتوانند در طی یک روز عمل را با موفقیت و حتی بدون بیهوشی کامل و تنها با یک بی حسی موضعی به پایان برسانند.

کاشت مو بدون درد و خونریزی

چگونگی انجام کاشت مو بدون درد و خونریزی

هنگامی که پزشکان تصمیم میگیرند از روش های کاشت موی طبیعی برای رسیدن به موهایی زیبا و خوش حالت استفاده کنند باید بدانید مسلما ابزارها و وسایل خاصی را نیاز دارند به عنوان مثال در روش fit، fue و… برای برداشت گراف شکاف هایی را بر روی سر ایجاد می کنند شاید مقداری خون از این شکاف ها سرازیر شود بهرحال بخشی از پوست سر برش خورده است اما به گونه ای نیست که نشود آن را جمع کرد و یا نگران کننده شود تنها میتواند به صورت خون آبه باشه که به سرعت برطرف خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه از بیحسی موضعی استفاده می شود بیمار هیچگونه دردی را متحمل نمی شود.

کاشت مو بدون درد و خونریزی

مزایای کاشت مو بدون درد و خونریزی

همانطور که میدانید انجام هر عملی مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد در واقع مزیت های یک عمل است که باعث می شود افراد به سراغ انجام آن بروند و یا روش دیگری را انتخاب کنند. در رابطه با کاشت مو بدون درد و خونریزی نیز این مسئله صدق می کند در این قسمت در نظر داریم برخی از مزایای این روش را توضیح دهیم:
بیمار در حین انجام عمل هیچگونه دردی را احساس نمی کند و پس از انجام عمل نیز به مدت سه روز میتواند مسکن مصرف کند تا دردهای احتمالی را تسکین دهد.
در روش های جدید کاشت مو هیچگونه نیازی به جراحی های سنگین و بستری شدن نیست و بیمار پس از انجام عمل میتواند به منزل بازگردد.

در حین انجام عمل، همچنین بعد از عمل شما هیچگونه خونریزی از ناحیه ای که مو از آن برداشت شده و همچنین مو در آن کاشت شده است مشاهده نمی کنید مگر اینکه آن را انگولک کرده باشید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم