مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با لیزر در تهران

کاشت مو با لیزر در تهران
  • 23 اکتبر 2018
  • 319 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با لیزر در تهران

مطمئنا میدانید که امروزه لیزر نقش بسیار زیاد و مهمی در زندگی روزمره انسان ها ایجاد می کند و توانسته جایگاه ویژه ای در زندگی آنان ایجاد کند. همانطور که میدانید لیزر کاربردهای بسیار زیادی دارد اما آیا تاکنون در رابطه با روش کاشت مو با لیزر چیزی شنیده اید؟ در رابطه با این روش از کاشت مو برای برطرف کردن ریزش مو باید بگوییم که این دستگاه تنها برای برداشت گراف ها از ناحیه دهنده مورد استفاده میگیرد و به دلیل مشکلات بسیار زیادی که دارد اغلب پزشکان آن را روش مناسبی برای درمان نمی دانند و در این مقاله به بررسی کاشت مو با لیزر در تهران خواهیم پرداخت :

کاشت مو با لیزر در تهران

کاشت مو با لیزر در تهران

وقتی صحبت از لیزر به میان می آید تمامی افراد تصور می کنند که با کمک آن میتوانند هر مشکلی را برطرف کنند. اما نکته ای که در رابطه با کاشت مو با لیزر وجود دارد این است که این تنها یک تبلیغ و بازاریابی بیهوده است. همواره پزشکان بر این عقیده هستند که لیزر باعث بروز مشکلات بسیار زیادی برای فولیکول های مو می شود و نمی تواند یک روش نتیجه بخش برای رسیدن به موهایی زیبا و خوش حالت محسوب شود. از همین رو باید بگوییم که اگر در نظر دارید از لیزر برای کاشت مو در تهران استفاده کنید به نتیجه ای مطلوب نخواهید رسید.

عوارض کاشت مو با لیزر

همانطور که گفته شد کاشت مو با لیزر مشکلات بسیار زیادی را برای بیماران به همراه دارد و اکثر پزشکان از آن به عنوان روشی مطلوب یاد نمی کنند و آن را تنها یک تبلیغ بیهوده میدانند از همین رو در این قسمت برخی از این عوارض را خدمت شما معرفی میکنیم:

  • باعث خونرسانی دیرتر به گراف های کاشته شده می شود.
  • حرارت لیزر باعث آسیب رساندن به مویرگ های اطراف شکاف می شود.
  • حرارت بالای لیزر باعث ایجاد مشکل در فولیکول های اطراف محل برش می شود.
  • بافت های محل برش را با مشکل مواجه می کند.

کاشت مو با لیزر در تهران

کاشت مو با لیزر در تهران

کاشت مو با لیزر و مزایای آن

همانطور که گفته شد کاشت مو با لیزر تنها یک مسئله تبلیغاتی می باشد، و نمی تواند نتیجه ای مطلوب را برای بیماران به همراه داشته باشد و اکثر پزشکان کسانی را که میخواهند از این روش برای دستیابی به موهایی زیبا و خوش حالت استفاده کنند را از این راه منصرف کرده و همواره راه های بهتری از کاشت مو که در دنیا وجود دارد و نتایج بهتری را ارائه داده اند را پیشنهاد می کنند. مطمئن باشید که این روش ها میتواند شما را به آن چیزی که میخواهد میرساند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم