مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با روش hrt

کاشت مو با روش hrt
  • 21 اکتبر 2018
  • 889 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با روش hrt

کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید برای درمان ریزش مو و یا کم پشتی موهای خود استفاده کنید اما همانطور که میدانید در دنیایی زندگی میکنیم که علم روز به روز در حال پیشرفت است و باعث می شود رسیدن به آن چیزی که میخواهیم خیلی دور از ذهن نباشد. روش های زیادی وجود دارد ولی یکی از محبوب ترین آنها کاشت مو با روش hrt می باشد. نکته ی جالبی که در رابطه با این روش وجود دارد این است که در این روش به بانک موی افراد هیچگونه نیازی ندارد. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با این روش خواهیم داد.

کاشت مو با روش hrt

چگونگی انجام کاشت موی سر با روش hrt

همانطور که گفته شد کاشت مو با روش hrt یکی از محبوب ترین روش هایی است که افرادی که از بانک مویی ضخیم و قوی بهره مند نیستند از آن استفاده می کنند. در واقع در این روش به جای استفاده از موهای طبیعی از موهای مصنوعی استفاده می شود، به گونه ای که هیچ تفاوتی نمیتوان میان آنها و کلاه گیس قائل شد. هر چند که پزشکان بر این عقیده هستند که کاشت مو با موهای طبیعی جزء بهترین گزینه ها می باشد اما در برخی موارد لازم است که از روش hrt استفاده شود.

کاشت مو با روش hrt

معایب کاشت مو با روش hrt

هر روش درمانی علاوه بر اینکه مزایایی دارد معایبی را نیز با خود به همراه دارد در رابطه با کاشت مو با روش hrt نیز باید بگوییم که معایبی را نیز با خود به همراه دارد که اگر بیماران از آن آگاه باشند شاید به سراغ انجام آن نروند این معایب عبارتند از:

  • ظاهری مصنوعی برای بیماران به وجود می آورد.
  • هزینه بسیار بالایی را برای آنها به همراه دارد.
  • اجازه استفاده از استخر و شنا برای آنها وجود ندارد.
  • امکان بروز عفونت هایی بر روی ناحیه ای که کاشت ایجاد شده است.
  • عدم امکان رشد مجدد و در نتیجه نباید به هیچ عنوان کوتاه شوند.

نکته ای که در رابطه با ریزش مو در خانم ها وجود دارد این است که اگر آنها دچار ریزش مو در برخی از ناحیه های سر شوند نمیتوانند به سراغ کاشت مو بروند و باید از کاشت مو با روش hrt استفاده کنند. این روش هیچ نیازی به بانک مو ندارد و میتواند ظاهری زیبا را برای آنها پدید آورد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

Rate this post
Rate this post
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم