مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با روش fut

کاشت مو با روش fut
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۷
  • 120 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با روش fut

خوشبختانه در دوره ای زندگی میکنیم که علم آنقدر پیشرفت کرده که برای هر مشکلی راه حلی به وجود آمده است. یکی از مشکلاتی که باعث به وجود آمدن دردسرهای بسیار زیاد می شود ریزش مو می باشد. در واقع افراد زیادی هستند که به دلیل ریزش مو دچار افسردگی و حتی گریز از اجتماع نیز شده اند. در این رابطه باید بگوییم که کاشت مو با روش fut یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای درمان انتخاب کرد و خوشبختانه در کشور ما نیز در طی چندین سال گذشته فراگیر شده است. در این مقاله در نظر داریم تا توضیحات بیشتری در رابطه با این روش خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

کاشت مو با روش fut

چگونگی انجام کاشت مو با روش fut

در رابطه با کاشت مو با روش fut باید بگوییم که جزء اولین روش هایی است که برای درمان ریزش مو به دنیا معرفی شده است. و در آن از ناحیه پشت سر برای انتقال گرافت استفاده میکنند. در این روش برش نازکی در ناحیه پشت سر ایجاد می شود و تیم پزشکی فولیکول های مو را با ظرافت تمام از آن ناحیه خارج می کنند و به ناحیه مورد نظر انتقال می دهند و سپس در ناحیه برش بخیه هایی را ایجاد می کنند.

کاشت موی سر با روش fut و معایب آن

همانطور که میدانید هر روش درمانی علاوه بر مزایا، معایبی را با خود به همراه دارد که کاشت مو با روش fut از این قاعده مستثنی نیست. معایب این روش عبارتند از:

  • باقی ماندن برش ایجاد شده در ناحیه پشت سر
  • دوران نقاهت طولانی
  • به جا ماندن اسکار حتی بعد از گذشت چندین ماه پس از انجام عمل
  • مدت زمان طولانی انجام عمل

کاشت مو با روش fut

افراد مناسب کاشت مو با روش fut

مسئله مهمی در رابطه با کاشت مو با روش fut وجود دارد و آن این است که همه ی افراد نمیتوانند از این روش برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنند. در واقع افرادی کاندیدای مناسب برای این روش هستند که از بانک موی قوی و ضخیم در ناحیه پشت سر خود بهره مند باشند. افرادی که فولیکول های موی آنها توانایی انتقال و کاشت در ناحیه دیگر را داشته باشد و هیچگونه آسیبی به بانک مو وارد نکند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم