مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با روش bht

کاشت مو با روش bht
  • 21 اکتبر 2018
  • 484 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با روش bht

امروزه علم آنقدر پیشرفت کرده است که برطرف کردن ریزش مو یکی از آسان ترین کارهایی است که پزشکان و متخصصان انجام می شود. همانطور که میدانید کاشت مو با روش bht یکی از روش هایی است که برای این مسئله در نظر گرفته شده و افراد را به ان چیزی که میخواهد میرساند. در این رابطه باید بگوییم که این روش در صورتی مورد استفاده قرار میگیرد که افراد از موهایی ضخیم و مقاوم در بانک موی خود بهره مند نیستند و برداشت مو از آن ناحیه امکان پذیر نیست و پزشکان برای انجام کاشت مو اقدام به برداشت مو از نواحی مانند قفسه سینه، ران، کتف و کمر استفاده می کنند.

کاشت مو با روش bht

نحوه انجام کاشت مو با روش bht

افرادی که از روش کاشت مو با روش bht برای درمان ریزش مو استفاده می کنند اغلب میدانند که برای انجام این کار باید برشی کوچک در ناحیه ای که مو از آن برداشت می شود ایجاد شود این کار این امکان را به پزشک می دهد تا تعداد فولیکول های لازم مو را برداشت کرده و سپس آنها را در ناحیه مورد نظر کاشت کند و شکاف ایجاد شده را بخیه کند. البته دقت داشته باشید که کاشت مو تنها به انجام عمل ختم نمی شود و بسیاری از پزشکان بر این عقیده هستند که مراقبت های پس از آن است که باعث می شود این عمل به نتیجه ای مطلوب برسد.

کاشت مو با روش bht و مراقبت های بعد از آن

همانطور که میدانید مراقبت های بعد از کاشت مو به روش bht از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و پزشکان همواره توصیه می کنند که انها را جدی بگیرید. اگر بخواهیم در رابطه با این مراقبت ها صحبت کنیم باید بگوییم که مراقبت های بعد از عمل عبارتند از:

  1. از قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب جلوگیری کنید.
  2. تا سه روز هیچگونه آب بر روی سرتان قرار ندهید.
  3. از استعمال دخانیات تا یک هفته بعد از کاشت مو و همچنین یک هفته قبل از آن خودداری کنید.

کاشت مو با روش bht

عوامل کلیدی در کاشت مو به روش bht

برای اینکه بتوانید در کاشت مو به روش bht به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید نیاز است که آن را عوامل مهم آن را رعایت کنید این عوامل عبارتند از: استخراج درست فولیکول های مو، طراحی خط موی طبیعی، مراقبت های مناسب بعد از عمل، صدمه نزدن به گراف و استفاده از روش های مناسب برای کاشت مو .

منبع : کلینک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم