مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با روش ترکیبی

کاشت مو با روش ترکیبی
  • 21 اکتبر 2018
  • 679 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با روش ترکیبی

همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی برای رهایی از شر ریزش مو وجود دارد و کمک می کند همواره افراد موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشند. کاشت مو با روش ترکیبی جزء روش هایی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و همواره افراد زیادی به سراغ استفاده از آن می روند. در رابطه با این روش باید بگوییم که از ترکیب دو روش fit و fut استفاده می شود که بسیار کاربردی بوده و در هر جلسه امکان انتقال تعداد زیادی از گراف ها را برای پزشکان فراهم می آورد.

کاشت مو با روش ترکیبی

کاشت مو با روش ترکیبی چگونه است؟

در رابطه با کاشت مو با روش ترکیبی همانطور که گفته شد از دو روش fut و fit استفاده می شود و پزشکان میتوانند در هر جلسه تعداد ۶۰۰۰ گراف را از ناحیه پشت سر که همان بانک مو می باشد به ناحیه مورد نظر انتقال دهند. در واقع در این روش پزشک در ابتدای صبح از روش fut برای عمل پیوند استفاده می کند و پس از یک وقفه کوتاه و صرف نهار به سراغ مرحله دوم و روش fit می رود. در واقع این روش این امکان را فراهم می آورد که در یک روز عمل انجام شود و به آن چیزی که میخواهند دست پیدا کنند.

مزایای کاشت موی سر روش ترکیبی

مسلما هر درمانی مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد که کاشت مو با روش ترکیبی از این قاعده مستثنی نیست. در این قسمت در نظر داریم مزایای این روش را برای شما بازگو کنیم:

  • انجام و اتمام عمل کاشت مو در یک جلسه
  • موهایی طبیعی و بسیار زیبا را برای بیمار پدید می آورد.
  • قابلیت انتقال بیش از ۶۰۰ گراف در یک جلسه را فراهم می آورد.
  • دوران نقاهت کوتاه مدتی دارد.
  • هیچ گونه حساسیت و آسیبی را برای پوست سر به وجود نمی آورد.
  • خط رویش جدید و مناسبی دارد.

کاشت مو با روش ترکیبی

کاشت مو با روش ترکیبی و کاندیدای مناسب آن

باید بدانید که تمامی افراد نمیتوانند کاندیدای مناسبی برای استفاده از کاشت مو با روش ترکیبی باشند از همین رو باید بگوییم کسانی میتوانند از این روش استفاده کنند که دچار طاسی سر شده و یا از بانک مویی قوی و ضخیم بهره مند هستند. در واقع پزشک برای انتقال گراف باید از موهای ناحیه پشت سر استفاده کند در صورتی که آنها ضخامت و مقاومت لازم را نداشته باشند علاوه بر اینکه عمل کاشت مو آنها با موفقیت انجام نمی شود بانک موی خود را نیز از دست می دهند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم