مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایای کاشت مو با روش ترکیبی fut و fit

کاشت مو با روش ترکیبی fut و fit
  • 27 اکتبر 2018
  • 309 بازدید
  • بدون نظر

مزایای کاشت مو با روش ترکیبی fut و fit

اغلب اوقات افرادی که دچار ریزش موی پیشرفته هستند، بایستی کاشت مو را طی چند جلسه انجام دهند تا با کاشت مو نواحی بدون مو به اندازه ی کافی پوشش یابند و به عبارتی نتیجه ی قابل قبولی بدست آید. در چنین شرایطی روند کاشت مو و رسیدن به نتیجه ی دلخواه طولانی تر می شود. کاشت مو با روش ترکیبی fut و fit راهکاری مناسب برای کاشت موی گسترده در یک جلسه می باشد که مزایای زیادی را برای متقاضیان واجد شرایط به دنبال دارد.

چگونگی کاشت مو با روش ترکیبی fut و fit

در این روش برای برداشت تعداد بیشتری گرافت از بانک مو در یک جلسه از دو تکنیک fut (برداشت نواری) و fit ( برداشت به وسیله پانچ ) مورد استفاده قرار می گیرد و به این ترتیب تعداد گرافت موی بیشتری نسبت به حالت هایی که فقط یک تکنیک برای برداشت مو استفاده می شود، به دست خواهد آمد.

کاشت مو با روش ترکیبی fut و fit

در ابتدا با تکنیک fut پوستی نواری شکل از بانک موی پشت سر برداشته می شود و گرافت های مناسب برای کاشت مو جدا شده و کاشت مو از قسمت جلو و خط رویش به سمت مرکز و پشت سر ادامه پیدا می کند. هنگامی که گرافت های حاصله از تکنیک fut تمام شدند، برای استخراج تعداد گرافت مورد نیاز جهت تکمیل کاشت مو با روش fit استفاده می شود و گرافت ها به وسیله ی پانچ ظریفی به صورت مجزا از ناحیه ی بانک مو برداشته می شوند و کاشت مو با این گرافت ها ادامه یافته و تکمیل می شود.

مزایای کاشت مو با روش ترکیبی fut و fit

روش کاشت موی ترکیبی fut و fit برای رفع طاسی های پیشرفته مزایای زیاد به دنبال دارد که هیچ کدام از روش های کاشت مو به تنهایی چنین مزیت هایی ندارند. در کاشت موی ترکیبی می توان کاشت موی گسترده را طی جلسات کمتر و حتی یک جلسه کامل نمود و از این رو در وقت و هزینه ی بیمار صرفه جویی می شود. از طرفی دیگر برای برداشت تعداد زیادی گرافت مو کاشت موی ترکیبی نسبت به روش های معمول با آسیب کمتر همراه است و از این لحاظ نیز به نفع بیمار خواهد بود.

کاشت مو با روش ترکیبی fut و fit

چه کسانی از مزایای کاشت موی ترکیبی بهره مند می شوند؟

توجه داشته باشید با وجود اینکه روش ترکیبی fut و fit مزایای زیادی برای افراد با طاسی های پیشرفته دارد، چیزی که از اهمیت بیشتری برخوردار است مساعد بودن شرایط بانک موی بیمار برای انجام این روش و همچنین تجربه و مهارت بالای متخصص کاشت مو برای اجرای آن می باشد. به عبارتی این روش برای همه ی افراد مناسب نیست و برای کاندید های مناسب نیز بایستی توسط متخصصان کاشت موی مجرب صورت گیرد تا مزایای آن شامل حال متقاضیان شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم