مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با تراکم بالا در مردان

کاشت مو با تراکم بالا
  • 22 اکتبر 2018
  • 579 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با تراکم بالا در مردان

کاشت مو امروزه به یکی از محبوب ترین و موثرترین روش های درمان ریزش مو و طاسی سر بدل شده است و همواره افراد از آن برای رفع مشکل خود استفاده می کنند. اما مسئله ای که وجود دارد این است که روش های بسیار زیادی برای کاشت موی طبیعی به دنیا معرفی شده است و همین مسئله انتخاب را سخت کرده است. در این رابطه باید بگوییم اغلب افراد تمایل دارند کاشت مو با تراکم بالا انجام شود به این صورت که تعداد فولیکول های انتقالی به ناحیه مورد نظر زیاد باشد تا در صورت ریزش مو همواره مقداری از مو باز هم در ناحیه مورد نظر باقی بماند در این صورت افراد باید روشی متناسب را پیدا کنند.

کاشت مو با تراکم بالا

هزینه کاشت مو با تراکم بالا چقدر است؟

یکی از مهمترین و متداول ترین سوالی که اکثر افراد پس از مراجعه به کلینیک مطرح می کنند این است که هزینه کاشت مو چقدر است ؟ در رابطه با این مسئله باید بگوییم که هزینه کاشت مو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد از جمله اینکه وسعت ناحیه ای که کاشت باید انجام شود چقدر است و یا اینکه از چه روشی استفاده می شود. همه ی اینها عواملی هستند که در هزینه کاشت مو تاثیرگذار هستند، حال فرض کنید کاشت مو با تراکم بالا صورت گیر مسلما هزینه بیشتری را نسبت به سایر روش های معمول باید پرداخت کنید.

کاشت مو با تراکم بالا

تعداد جلسات کاشت مو با تراکم بالا

اینکه افراد تصمیم میگیرند به سراغ کاشت مو با تراکم بروند نیازمند این است که اطلاعات کافی و مفید نسبت به آن داشته باشند. یکی از نکاتی که همواره باید رعایت شود و به آن آگاه باشند این است که تعداد جلساتی که برای این روش از کاشت مو باید انجام دهند بسیار محدود است و در هر جلسه میتوانند چیزی حدود ۱۰۰۰۰ گراف را انتقال دهند. زیرا بیشتر از این مقدار میتواند باعث آسیب رساندن به بانک موی افراد شود. از همین رو توصیه می شود قبل از انجام عمل حتما با پزشک مربوطه صحبت کرده و آن چیزی که میخواهید را مطرح کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم