مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با بانک موی قوی

کاشت مو با بانک موی قوی
  • 23 اکتبر 2018
  • 2003 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با بانک موی قوی

با توجه به اینکه امروزه کاشت مو به یکی از بهترین و موثرترین روش های درمان ریزش مو شناخته شده است لازم است افرادی که تمایل دارند از این روش درمانی استفاده کنند نسبت به تمامی مواردی که به کاشت مو مربوط می شود اطلاعات داشته باشد. در اغلب روش های کاشت مو افراد نیاز دارند که از بانک موی قوی بهره مند باشند در غیر اینصورت عمل سختی را در پیش خواهند داشت زیرا کاشت مو با بانک موی قوی این اطمینان را به بیماران می دهد که عمل آنها با موفقیت به اتمام میرسد و در نهایت نتیجه مطلوبی را نیز برای بیمار به همراه دارد. اما بانک موی ضعیف مقداری کار را سخت می کند.

کاشت مو با بانک موی قوی

کاشت مو با بانک موی قوی و مزایای آن

همانطور که گفته شد کاشت مو با بانک موی قوی برای کسانی که تمایل دارند به درمان ریزش موهای خود بپردازند یک مزیت به حساب می آید در واقع زمانی که بانک موی افراد قوی، ضخیم و مقاوم باشد پزشک با توجه به مهارت و تجربه و تخصصی که در اختیار دارد با خیال آسوده تری از گراف های ناحیه بانک مو برای انتقال به سایر نواحی استفاده می کند. نکته ای که در رابطه با بانک مو وجود دارد این است که موهای این قسمت از سر هیچگاه دچار ریزش نمیشود و به همین دلیل است که پزشکان از موهای این ناحیه به دلیل پایداری بالا برای انتقال استفاده می کنند. همچنین در صورتی که عمل با موفقیت انجام شود میتوانید اطمینان داشته باشید که پس از مدتی دوباره موهایی زیبا و خوش حالت بدست خواهید آورد.

کاشت مو با بانک موی قوی

تفاوت کاشت موی سر با بانک موی قوی و ضعیف

در رابطه با تفاوت شرایط کاشت مو با بانک موی قوی و ضعیف باید بگوییم که در صورتی که افراد بانک موی ضعیفی داشته باشند به این صورت که موهای ناحیه پشت سر نازک و ظریف باشد و پزشک از انها برای انتقال به ناحیه مورد نظر استفاده کند باید اطمینان دهیم که پس از مدتی علاوه بر اینکه موهای ناحیه کاشته شده دچار ریزش می شود بلکه موهای بانک مو نیز میریزند و بیمار با مشکلات زیادی روبرو می شود و دیگر نمیتواند به سراغ کاشت موی طبیعی برود. از همین رو اکثر پزشکان در ابتدا بانک موی افراد را بررسی کرده و سپس به درمان می پردازند. از طرفی دیگر در کاشت مو با بانک موی قوی این مسئله صدق نمیکند و به دلیل پایداری بالای فولیکول های مو همواره عمل نتیجه مثبتی را به همراه خواهد داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم