مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با بانک موی ضعیف

کاشت مو با بانک موی ضعیف
  • 22 اکتبر 2018
  • 1337 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با بانک موی ضعیف

وقتی افراد دچار ریزش مو می شوند و برای درمان به پزشک مراجعه می کنند اغلب پزشکان روش کاشت مو را به دلیل نتایج بسیار خوبی که در طی سال های گذشته برای بیماران به همراه داشته است پیشنهاد می دهد. در این راستا باید بگوییم که کاشت مو نیازمند در اختیار داشتن عواملی از جمله بانک موی قوی و ضخیم می باشد و در صورتی که افراد بانک موی ضعیفی داشته باشند این سوال برای آنها پیش می آید که آیا کاشت مو با بانک موی ضعیف امکان پذیر است؟ در این رابطه باید بگوییم که این امکان وجود دارد که با بانک موی ضعیف کاشت مو انجام شود اما این تضمین وجود ندارد که شما به نتیجه ای که مد نظر دارید دست پیدا کنید.

کاشت مو با بانک موی ضعیف

دلیل انجام ندادن کاشت مو با بانک موی ضعیف چیست؟

بسیاری از پزشکان حاضر نیستند کاشت مو با بانک موی ضعیف را انجام دهند اگر از آنها دلیل انجام این کار بپرسید آنها این جواب را به شما می دهند که بانک موی افراد منحصر به فرد است و هیچ گاه دچار ریزش نمی شود در صورتی که از این گراف ها برای انتقال استفاده کنید پایه های آن را سست کرده و احتمال ریزش را در آنها به وجود می آورید همچنین گراف هایی که انتقال پیدا می کنند استحکام کافی را نداشته و پس از مدتی دچار ریزش می شوند و افراد علاوه بر اینکه موهای کاشته شده را از دست می دهند، بانک موی خود را نیز از دست می دهند.

کاشت مو با بانک موی ضعیف

عوارض کاشت مو با بانک موی ضعیف

همانطور که میدانید افرادی که دارای بانک موی ضعیف هستند نمیتوانند کاشت موی مناسبی داشته باشند و اگر کاشت مو با بانک موی ضعیف انجام دهند این احتمال وجود دارد که عوارضی نصیب آنها شود، در این قسمت برخی از این عوارض را خدمت شما معرفی میکنیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ کاشت مو بروید:

  • احتمال از دست دادن بانک مو و طاسی دائمی
  • هزینه بالای درمان
  • بروز حساسیت های پوستی
  • ایجاد دلمه هایی بر روی سر

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم