مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با بالاترین تراکم چقدر است ؟

کاشت مو با بالاترین تراکم | کاشت موی سر با بالاترین تراکم | بالاترین تراکم کاشت مو
  • 27 نوامبر 2018
  • 579 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو با بالاترین تراکم چقدر است ؟

در سالهای اخیر روش های زیادی برای درمان ریزش موی ارثی به وجود آمده است اما به علت معایبی که این روش ها دارند هنوز هم کاشت مو یکی از بهترین روش ها به شمار میرود به همین دلیل بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود تصمیم میگیرند از روش های کاشت مو استفاده کنند. کاشت مو با بالاترین تراکم موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم چون بسیاری از افراد در سوالات خود آن را مطرح میکنند.

کاشت مو با بالاترین تراکم

امروزه متقاضیان کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است به طوری که بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند. کاشت مو روشی است که معمولا بهترین نتایج را به دنبال خواهد داشت اما متاسفانه به علت اینکه برخی از افراد با آن آشنایی ندارند با مشاهده ی نتایجی که به وجود می آید دچار نارضایتی میشوند به همین دلیل باید با نتایج کاشت مو بیشتر آشنا شد.

کاشت مو با بالاترین تراکم | کاشت موی سر با بالاترین تراکم | بالاترین تراکم کاشت مو

بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند به هیچ وجه شاهد تراکم بیش از حد نخواهند بود و اصولا این کار امکان پذیر نیست چون کاشت مو با بالاترین تراکم عوارض مختلفی به وجود خواهد آورد و حتی باعث ریزش موهای کاشته شده از ریشه خواهد شد. البته در برخی موارد میتوان با تکرار جلسات کاشت مو به کاشت موهای بیشتر پرداخت تا تراکم موهای افزایش پیدا کند.

مقدار تراکم مو بعد از کاشت

بهتر است بدانید کاشت مو با بالاترین تراکم در حد موهای طبیعی نخواهد بود. به طور کلی برای کاشت مو باید حداقل ۲ الی ۳ برابر فاصله ی طبیعی موها بین فولیکول هایی که کاشته میشود فاصله گذاشت به همین دلیل افرادی که دچار کچلی کامل شده اند نمیتوانند در جلسه ی اول شاهد تراکم بالا باشند اما نتایجی که به وجود می آید تا حدی رضایت بخش بود به همین دلیل نباید نگرانی زیادی داشت.

برای مشاهده ی نتایجی که به وجود می آید میتوانید به مشاهده ی عکس های کاشت مو بپردازید تا به صورت دقیق از نتایجی که به وجود می آید اطمینان حاصل کنید.

کاشت مو با بالاترین تراکم | کاشت موی سر با بالاترین تراکم | بالاترین تراکم کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

روش sut بهترین روش برای کاشت مو با بالاترین تراکم خواهد بود چون با استفاده از این روش متخصصان میتوانند در یک جلسه به پیوند تعداد زیادی از فولیکول ها بپردازند به همین دلیل افرادی که دچار کچلی و طاسی شدید شده اند هم میتوانند در جلسه ی اول به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم