مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو از موی دیگران چگونه است ؟

کاشت مو از موی دیگران
  • 26 سپتامبر 2018
  • 1136 بازدید
  • بدون نظر

کاشت مو از موی دیگران چگونه است ؟

برخی افراد به صورت مادرزادی و یا در اثر ریزش موی ارثی و بعضی بیماری ها ، به طور کامل موهای خود را از دست می دهند و طاسی کامل ( طاسی درجه ۷ ) دچار می شوند ، در این مقاله بررسی می کنیم که آیا امکان کاشت مو از موی دیگران وجود دارد و یا خیر .

عمل کاشت مو

در عمل کاشت مو ، جهت ایجاد تراکم نسبی موها در نواحی ریزش کرده ، از موهای پشت سر فرد استفاده می شود ، این موها در برابر هورمون مردانه عامل ریزش مو مقاوم بوده و پس از عمل کاشت مو ، ریزش نخواهند کرد ، پس از برداشت فولیکول های مورد نیاز بانک موی فرد ، این فولیکول های زنده ی مو در نواحی ریزش کرده با دقت و ظرافت پیوند زده می شوند ، به دلیل هم بافت بودن موهای پیوندی با بدن خود فرد ، عمل کاشت مو به خوبی به بدن پیوند خورده و موها پس از حدود ۱۲ ماه رشد طبیعی خواهند داشت.

کاشت مو از موی دیگران

نتایج کاشت مو از موی دیگران

چنانچه فرد مویی در بانک موی پشت سر ، صورت و یا بدن خود نداشته باشد ، نمی توان از دیگران برای وی عمل کاشت مو را انجام داد ، زیرا در صورت انجام عمل پیوند مو از فردی به فرد دیگر ، سیستم ایمنی بدن فرد گیرنده ، فولیکول های پیوندی را به عنوان عضو مهاجم تلقی کرده و علیه آنها مبارزه خواهد کرد ، در نتیجه پس از مدتی شاهد ریزش فولیکول های کاشته شده خواهیم بود ، در نتیجه عمل کاشت مو در فرد بی فایده خواهد بود.

کاشت مو از موی دیگران

تبلیغات کاشت مو از موی دیگران

اینکه در برخی تبلیغات کاشت موفق مو از دیگران عنوان می شود ، تنها ترفند تبلیغاتی جهت کشاندن افراد مختلف به مرکز زیبایی مورد نظر می باشد و گرنه هرگز چنین عمل زیبایی موفقیت آمیز نخواهد بود و موهای پیوندی حتما خواهند ریخت.
افرادی که کاندید مناسب کاشت مو نیستند ، می توانند از روش ترمیم مو و یا کلاه گیس استفاده کنند و نیاز نیست با صرف هزینه های کلان ، متحمل ضرر مالی شوند.
عمل کاشت مو زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که فولیکول های پیوندی از خود فرد برداشت شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

Rate this post
Rate this post
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم