مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی PRP چیست؟

کاشت موی PRP چیست؟
  • 17 سپتامبر 2018
  • 419 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی PRP چیست؟

در روش های کاشت مو روشی به نام کاشت موی prp وجود ندارد بلکه prp روشی می باشد که با کمک این روش می توان به رفع ریزش موها و تقویت موهای کاشته شده پرداخت اما کاشت موی PRP چیست؟

کاشت موی PRP چیست؟

در واقع prp یک فرآورده خونی می باشد که جهت تقویت موها از خون خود بیمار گرفته می شود و پلاسمای غنی شده از پلاکت و فاکتورهای رشد موها می باشد که به صورت تزریق به پوست سر وارد می گردد و نقش زیادی در فعال سازی و تولید فولیکول های مو دارد.

کاشت موی PRP چیست؟

فاکتورهای رشد مو در کاشت موی prp

با استفاده از تزریق های متعدد prp یا همان پلاسمای غنی شده از پلاکت مقدار مشخصی از مواد ضروری فولیکول های مو جهت رشد مانند پروتئین، کلسیم، ویتامین موجود در خون خود بیمار پس از جداسازی وارد پوست سر می گردد و توسط فولیکول مو جهت رشد و رفع ریزش جذب می گردد.

مزایای کاشت موی PRP چیست؟

با از تزریق prp نتایج ایمن و مطمئنی برای بیمار ایجاد خواهد شد، پس از استفاده از این تزریق موهای کاشته شده و یا ریزش شده رشدی سریع و مناسب خواهند داشت، این روش تقویت موها بدون درد و خونریزی انجام می گیرد و به دلیل تزریق مستقیم به زیر پوست تاثیری سریع بر فولیکول های مو ایجاد می کند.

کاشت موی PRP چیست؟

کاندیدای مناسب کاشت موی prp

تمام آقایان و خانم هایی که به ریزش موی ژنتیک و غیر ژنتیک یا مقطعی دچار شده اند و یا افرادی که با استفاده از انواع روش ها به کاشت مو اقدام کرده اند می توانند جهت تقویت فولیکول های موهای خود از تزریق prp در چند نوبت و با فاصله مناسب استفاده نمایند.

نتایج کاشت موی prp

از طریق روش prp سلول های بنیادی و عوامل رشد فولیکول های مو به پوست سر تزریق می گردد روشی نمی باشد که به طور آنی بر روی رشد مو که رفع ریزش آن اثر داشته باشد بلکه تاثیر این روش بر موها از حدود ۴ ماه بعد از تزریق به شکل قطع ریزش آنها و ضخیم شدن مو ها و افزایش تراکم قابل مشاهده خواهد بود.

کاشت موی PRP چیست؟

به طور کلی کاشت مو به روش prp مسئله ای می باشد که جنبه علمی ندارد بلکه prp تنها روشی می باشد که به کمک آن می توان مواد ضروری جهت رشد فولیکول های مو را از خون خود بیمار اخذ نمود و به پوست سر مجددا تزریق کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم