مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی چسبی چگونه انجام میشود ؟

کاشت موی چسبی
  • 31 اکتبر 2018
  • 2594 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی چسبی چگونه انجام میشود ؟

امروزه رسیدن به زیبایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همواره افراد را مجبور کرده تا برای رسیدن به این مهم دست به انجام کارهای بسیار زیادی بزنند. نکته ای که وجود دارد این است که خوشبختانه راه های زیادی برای رسیدن به خواسته ها وجود دارد اما مسئله ای که اهمیت بالایی دارد این است که نسبت به تمامی آنها آگاهی داشته باشید و یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. کاشت موی چسبی یکی از روش هایی است که در چند سال گذشته افراد زیادی به سراغ آن رفته اند که پزشکان با کمک الیاف طبیعی و چسب، طاسی سر بیماران را از بین برده اند.

کاشت موی چسبی

چگونگی انجام کاشت موی چسبی

مسلما وقتی به سراغ انجام روش درمانی می رویم باید نسبت به تمامی اتفاقاتی که در آن رخ می دهد آگاهی داشته باشیم که کاشت موی چسبی از این قاعده مستثنی نیست. در رابطه با چگونگی انجام این روش از کاشت مو باید بگوییم که پزشک الیاف طبیعی مو را که همخوانی شدیدی با رنگ موی افراد دارد را انتخاب می کند و سپس با کراتینه های طبیعی و چسب های مورد نظر بر روی سر بیمار پیوند می زنند. نکته ای که وجود دارد این است که این الیاف ها کاملا ثابت بوده و در گذر زمان هیچگونه جابجایی در آنها رخ نمی دهد. از همین رو نیازی نیست از این بابت نگرانی داشته باشید.

آیا کاشت موی چسبی عوارضی دارد

شاید این مسئله برایتان جالب باشد که بدانید در میان تمام روش هایی که برای از بین بردن طاسی سر و یا درمان ریزش مو مورد استفاده قرار میگیرد، کاشت مو چسبی اولین و تنها روشی است که هیچگونه عوارضی را با خود به دنبال ندارد. شاید با خود فکر کنید که الیاف طبیعی میتواند حساسیت های پوستی را پدید آورد اما باید بگوییم که اینگونه نخواهد بود زیرا تمامی مسائلی که با این روش ارتباط دارد کاملا طبیعی بود و حتی هیچگونه برش و یا بخیه ای بر روی پوست ایجاد نمی شود. از همین رو میتوان آن را بهترین دانست.

کاشت موی چسبی

نتیجه کاشت موی چسبی

اکثر افرادی که به پزشکان مراجعه می کنند اغلب این سوال را مطرح می کنند در این راستا باید بگوییم که این روش در بسیاری از موارد هنگامی که به کلینیک و پزشکی معتبر و متخصص مراجعه کنید میتواند نتیجه بخش باشد و شما را به آن چیزی که می خواهید برساند در غیر اینصورت میتواند نتایج بسیار بدی را برای شما به همراه داشته باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم