مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی پوریا پورسرخ

کاشت موی پوریا پورسرخ | دکتر کاشت موی پوریا پورسرخ | کاشت مو پوریا پورسرخ
  • 12 فوریه 2019
  • 772 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی پوریا پورسرخ

در طی سالیان گذشته ریزش مو در سراسر دنیا به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده است و یکی از بهترین روش هایی که می توان از آن برای درمان این مشکل استفاده کرد کاشت موی سر می باشد. در واقع کاشت مو به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش های درمان ریزش مو شناخته شده است که همواره نتایج قابل قبولی را از خود منتشر کرده است. روش های زیادی برای پیوند موی طبیعی وجود دارد که کاشت موی پوریا پورسرخ نیز به همین صورت انجام شده است. در واقع در این روش پزشکان از موهای طبیعی فرد برای کاشت در ناحیه ای که دچار ریزش شده است استفاده می کند. با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

کاشت موی پوریا پورسرخ | دکتر کاشت موی پوریا پورسرخ | کاشت مو پوریا پورسرخ

کاشت موی پوریا پورسرخ

همانطور که گفته شد پزشکان برای انجام کاشت موی پوریا پورسرخ از روشی پیوند موی طبیعی استفاده کرده اند و به همین دلیل موهای رشد کرده او کاملا طبیعی می باشد. در واقع پزشکان در ابتدا به بررسی علت ریزش موهای او پرداخته اند، به عقیده آنها تا زمانی که علت ریزش مشخص نشود نمیتوان راه حلی نتیجه بخش ارائه داد. پس از اینکار نوبت به بررسی بانک موی افراد میرسد تا پزشکان از استحکام و قوام آن اطمینان حاصل کنند و در صورت تایید آنها می توانند فرد مورد نظر را کاندید مناسبی برای پیوند موی طبیعی بدانند و گراف های مورد نیاز خود را از آن ناحیه برداشت کرده و در منطقه ای که دچار ریزش شده است کاشت نمایند.

دکتر کاشت موی پوریا پورسرخ

پس از آگاهی از کاشت موی پوریا پورسرخ یکی از اولین سوالاتی که از جانب بسیاری از متقاضیان مطرح می شود این است که کدام دکتر مسئولیت انجام این عمل را برعهده داشته است. باید بدانید که عمل کاشت مو نیاز به ظرافت و دقت بسیار زیادی دارد زیرا هرگونه آسیب به بانک موی قوی می تواند خسارات جبران ناپذیری را با خود به همراه داشته باشد. از همین رو باید این مسئله را در نظر بگیرید که پزشک مورد نظر شما از تخصص، مهارت، تجربه و آگاهی لازم به جدیدترین متدهای روز دنیا بهره مند باشد تا بتواند در رساندن شما به نتیجه دلخواه قدمی محکم و استوار بردارد.

کاشت موی پوریا پورسرخ | دکتر کاشت موی پوریا پورسرخ | کاشت مو پوریا پورسرخ

نتیجه کاشت موی پوریا پورسرخ

مسلما بسیاری از افراد پس از مشاهده نتیجه کاشت موی پوریا پورسرخ عزم خود را جزم کرده اند تا به سراغ درمان طاسی سر خود بروند و به موهایی زیبا و خوش حالت دست پیدا کنند. باید بدانید پس از اینکه عملیات کاشت موی شما با موفقیت انجام شد برای اینکه بتوانید به نتیجه برسید باید برای مراقبت های بعد از عمل اهمیت ویژه ای قائل شوید زیرا تنها در این صورت است که می توان انتظار نتیجه ای دلچسب را داشت. پس از آن حدود دو ماه شاهد رشد چشمگیر موها خواهید بود و به یکباره دوباره ریزش خود را از سر میگیرند اما نیازی نیست نگران باشید زیرا موها به استراحت می روند تا قوای لازم برای رشد دائمی را بدست آورند. به طور کلی ۶ ماه زمان نیاز است تا موها رشد کامل و دائمی خود را شروع کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم