مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی پرویز مظلومی

کاشت موی پرویز مظلومی | دکتر کاشت موی پرویز مظلومی | کاشت مو پرویز مظلومی
  • 5 فوریه 2019
  • 1303 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی پرویز مظلومی

کاشت موی پرویز مظلومی جزء آن دسته از عمل هایی است که با یک نگاه تمامی افراد متوجه مصنوعی بودن آن خواهند شد. اگر بخواهیم شفاف تر برای شما بازگو کنیم باید بدانید که عمل کاشت مو به دو صورت پیوند طبیعی و مصنوعی مو صورت می گیرد و پزشکان با توجه به علت ریزش موهای فرد و همچنین استحکام و قوای لازم بانک موی افراد روشی نتیجه بخش را به آنها پیشنهاد می کنند. پرویز مظلومی نیز جزء آن دسته از سلبریتی هایی است که برای رهایی از شر ریزش مو به کاشت مو پناه آورد و نتیجه دلخواه خود را دریافت کرد. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این رابطه بدست آورید با ما همراه باشید.

 کاشت موی پرویز مظلومی | دکتر کاشت موی پرویز مظلومی | کاشت مو پرویز مظلومی

کاشت موی پرویز مظلومی

برای انجام عملیات کاشت موی پرویز مظلومی پزشکان در ابتدا به بررسی علت ریزش موهای وی پرداختند و با توجه به ژنتیکی بودن این ریزش، روش دیگری به جز کاشت مو برای رویش دوباره موها پیش روی آنها قرار نداشت اما پس از بررسی بانک موی او متوجه شدند که این ناحیه از مو از استحکام و دوام لازم برای رشد در ناحیه ای دیگر برخوردار نیست ا زهمین رو پیوند موی طبیعی از میان گزینه ها برداشته شد و آنها به سراغ پیوند موی مصنوعی رفتند و از موهایی هم رنگ و هم جنس با موهای وی برای کاشت درناحیه ای که دچار ریزش شده است استفاده کردند و آنها را در بین پوست سر او قرار دادند و موهایی خوش حالت را برای او فراهم آوردند.

کاشت موی جواد خیابانی

دکتر کاشت موی پرویز مظلومی

پس از آگاهی از عملیات کاشت موی پرویز مظلومی سوالی که برای بسیاری از افراد ایجاد می شود این است که این عمل توسط کدام دکتر صورت گرفته است. باید بدانید این مسئله اصلا مهم نیست که نزد کدام دکتر می روید زیرا پزشکان زیادی توانایی انجام این عمل را دارند. اما باید بدانید که به طور کلی پزشکی که از تخصص، مهارت، تجربه و آگاهی به متدهای روز دنیا بهره مند باشد می تواند تضمینی برای رسیدن به نتیجه دلخواه را برای شما فراهم آورد. هر چند که این پکیج هزینه بسیار سنگینی را با خود به دنبال دارد اما همیشه رسیدن به آن چیزی که مد نظر دارید با هزینه بیشتری همراه است.

کاشت موی پرویز مظلومی | دکتر کاشت موی پرویز مظلومی | کاشت مو پرویز مظلومی

نتیجه کاشت موی پرویز مظلومی

پس از مشاهده نتیجه کاشت موی پرویز مظلومی مسئله ای که به وجود می آید این است که آیا تمامی عمل ها با چنین نتیجه ای همراه خواهند بود؟ باید بدانید در صورتی که عمل شما موفقیت آمیز باشد و شما مراقبت های بعد از عمل را به خوبی انجام داده اید هیچ مانعی برای رسیدن به آن چیزی که مد نظر دارید وجود ندارد. باید بدانید که پس از حدود ۶ ماه موهای طبیعی و دائمی شما شروع به رویش می کنند از همین رو صبور باشید و عجله نکنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم