مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی پایدار بدون جراحی

کاشت موی پایدار بدون جراحی
  • 12 آگوست 2018
  • 966 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی پایدار بدون جراحی

از آنجا که برخی افراد از جراحی کردن و ایجاد زخم و اسکار حاصل از آن ترس و واهمه دارند ، لذا به منظور درمان طاسی و کم پشتی موهای ناحیه سر و صورت می توان از کاشت موی پایدار بدون جراحی استفاده کرد، بدین ترتیب دیگر نگرانی از جراحی برای فرد از بین خواهد رفت ، اما سئوال این است که کاشت موی پایدار بدون جراحی چیست و چه کاربردی دارد؟

کاشت موی پایدار بدون جراحی

کاشت موی پایدار بدون جراحی

در رابطه با کاشت موی پایدار بدون جراحی در یک جلسه می توان عنوان نمود که در این روش که تحت کاشت مو به روش SUT شناخته می شود ، جهت برداشت و کاشت فولیکول های مورد نیاز عمل کاشت مو ، از دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری استفاده می گردد ، لذا سرعت و دقت کاشت مو چنان افزایش خواهد یافت که طی یک جلسه بدون درد و خونریزی ، کاشت مو  انجام خواهد شد.

کاشت حدود ۱۴ هزار تار مو طی یک جلسه حاصل از استفاده دستگاه اتوماتیک در روش SUT می باشد ، پس از برداشت فولیکول های مو و  جداسازی و استریل کردن آنها ، متخصص خط رویش مو را در فرد طراحی کرده و با دقت زیاد مجددا به کمک دستگاه اتوماتیک به کاشت موهای پایدار در خط رویش مو اقدام خواهد کرد.

طی یک جلسه کاشت مو ،می توان تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت ایجاد تراکم مناسب مو در فرد را در ناحیه ی گیرنده به سرعت با دستگاه کاشت.

پس از کاشت فولیکول های در ناحیه ی جلوی سر و یا در صورت ( ابرو ، مژه ، ریش یا سبیل ) حدود ۹ ماه الی یک سال بعد ؛ رشد موها کامل خواهد شد و فرد تراکم حاصل از کاشت موها را می تواند مشاهده کند.

موهای پیوندی ،پس از مرحله ی رشد کامل ، به صورت دائم و پایدار خواهند بود و به دلیل مقاوم بودن در برابر هورمون ریزش مو ، به رشد خود ادامه می دهند.

کاشت موی پایدار بدون جراحی | کاشت موی پایدار موفق | ترمیم موی پایدار بدون جراحی

 کاشت موی پایدار موفق

در یک عمل کاشت موی پایدار موفق ، کمترین آسیب به بانک مو و پوست سر فرد وارد می گردد ، خط رویش مو بسیار طبیعی خواهد بود، امکان ایجاد مدل موی طبیعی در فرد وجود خواهد داشت و موهای پیوندی به خوبی رشد خواهند کرد و از ضخامت و استحکام مناسبی برخودار خواهند بود.

کاشت موی پایدار بدون جراحی

نتیجه کاشت موی پایدار

تمامی روش های کاشت موی طبیعی بر روی سر می توانند پایدار و موفق باشد فقط رعایت توصیه های پزشک شرط لازم برای اجرای شدن این موضوع خواهد بود به صورتی که فرد متقاضی کاشت مو باید بداند از چه روشی استفاده کرد و تمام جوانب برای رسیدن به موفقیت در کاشت مو برسد، پروسه کاشت مو مشخص و قابل اجراس و مهارت جراح در کاشت بخش مهمی از است اما رعایت توصیه های بعد از کاشت نیز تاثیر بسیاری بر رشد مو و تقویت آن خواهد گذاشت تا کاشت موی پایدار به نتیجه برسد.

کاشت موی پایدار بدون جراحی | کاشت موی پایدار موفق | ترمیم موی پایدار بدون جراحی

ترمیم موی پایدار و کاشت موی پایدار

به کمک روش ترمیم مو نیز می توان در فرد موهایی پایدار برای چند ماه ایجاد کرد اما روش ترمیم مو ، کاشت مو محسوب نمی شود. ترمیم موی سر چه به طور مصنوعی و چه طبیعی پایدار نمی باشد و چون تعداد گرافت ها کاشته شده در روش های طبیعی بسیار کم است و ممکن است ریزش پیدا کرده و پایداری لازم را نداشته باشد، در روش مصنوعی کاملا از اسم آن مشخص که روشی موقت و ظاهری ناخوشایند به فرد داده و نمی توان از این نوع ترمیم مو انتظار یک ترمیم موی پایدار را داشته باشید.

کاشت موی پایدار بدون جراحی | کاشت موی پایدار موفق | ترمیم موی پایدار بدون جراحی

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم