مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی وین رونی

کاشت موی وین رونی | دکتر کاشت موی وین رونی | موی وین رونی
  • 3 فوریه 2019
  • 915 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی وین رونی

کاشت موی سر یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که می توان برای درمان ریزش موها به سراغ آن رفت. شاید با خود فکر کنید که در ایران این عمل متداول است اما باید بدانید که وین رونی بازیکن مشهور نیز از همین روش درمانی استفاده کرده است. با توجه به اینکه روش های بسیار زیادی برای کاشت مو وجود دارد اما کاشت موی وین رونی نیز به روش fit صورت گرفته است. برای انجام این روش نیاز است که به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمائید تا او بررسی های لازم برای انجام عمل را انجام دهد و سپس روشی نتیجه بخش را به شما ارائه نماید. از همین رو برای انتخاب پزشک نهایت دقت را بکار گیرید زیرا انجام این عمل به دقت و ظرافت بالایی بنیاز دارد.

کاشت موی وین رونی | دکتر کاشت موی وین رونی | موی وین رونی

کاشت موی وین رونی

کاشت موی وین رونی همانطور که گفته شد به روش fit صورت گرفته است. اگر شما نیز در نظر دارید که از این روش استفاده کنید باید در جریان قرار گیرید که اگر از بانک موی قوی و ضخیم بهره مند هستید گزینه مناسبی برای انجام این عمل به حساب می آیید زیرا پزشک مورد نظر گراف های مورد نیاز خود را از ناحیه بانک مو برداشت می کند و در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است کاشت می کند. این عمل هیچگونه درد و خونریزی را با خود به دنبال ندارد و تنها با استفاده از بیحسی موضعی انجام می شود. تنها نکته ای که وجود دارد رعایت کردن مراقبت های بعد از عمل بوده که تاثیری مستقیم در رسیدن به نتیجه مطلوب دارد.

کاشت موی وین رونی | دکتر کاشت موی وین رونی | موی وین رونی

دکتر کاشت موی وین رونی

مسلما کاشت موی وین رونی زیر نظر پزشکی متخصص و باتجربه صورت گرفته است اما اگر در نظر دارید تا در انتخاب پزشک نکاتی را لحاظ کنید باید در جریان این موضوع قرار گیرید که پزشک مورد نظر باید از تخصص، مهارت، تجربه و جدیدترین متدهای روز دنیا بهره مند باشد زیرا تنها در این صورت است که احتمال خطا و اشتباه در او کاهش پیدا می کند و رسیدن به نتیجه دلخواه آسانتر می شود. برای پیدا کردن چنین پزشکی میتوانید به سراغ کسانی که کاشت مو انجام داده اند و یا وب سایت های مختلف پزشکی بروید و نمونه کارهای مشابه را مشاهده نمائید و سپس تصمیم گیری کنید.

کاشت موی وین رونی | دکتر کاشت موی وین رونی | موی وین رونی

نتیجه کاشت موی وین رونی

رسیدن به نتیجه کاشت موی وین رونی یکی از مهمترین دلایلی است که افراد به سراغ کاشت مو میروند. باید بدانید که پس از انجام عمل کاشت مو و رعایت تمام نکاتی که پزشک به آن تاکید دارد شما شاهد رشد مو به شکل کاملا شگفت انگیزی خواهید بود اما نباید زیاد به آن دلخوش شوید زیرا پس از حدود دو ماه دچار ریزش می شود و به استراحت می رود تا قوای کافی برای رشد دائمی را بدست آورد. به طور کلی پس از حدود ۶ ماه شما میتوانید شاهد رشد دوباره موهایتان شوید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم