مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی هومن سیدی

کاشت موی هومن سیدی | دکتر کاشت موی هومن سیدی | کاشت مو هومن سیدی
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
  • 257 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی هومن سیدی

کاشت موی سر امروزه به یکی از مهمترین و بهترین روش درمانی تبدیل شده است که میتوان از آن برای رفع ریزش موها و همچنین برطرف کردن طاسی سر کمک گرفت. باید بدانید که نکات بسیار زیادی در این رابطه وجود دارد، از جمله اینکه برای کاشت مو می توان از روش هایی مانند fit، fut، fue و sut استفاده کرد که انتخاب هر کدام از آنها به بررسی های پزشک مورد نظر بستگی دارد زیرا هر کدام از این روش ها هر چند از طریق مختلف انجام می شوند اما در نهایت نتیجه ای یکسان که همان رسیدن به موهایی زیبا و خوش حالت می باشد را به همراه دارد. برای اینکار نیاز است که در ابتدا پزشکی متخصص و معتبر را انتخاب نمائید. در این مقاله به بررسی کاشت موی هومن سیدی می پردازیم:

کاشت موی هومن سیدی | دکتر کاشت موی هومن سیدی | کاشت مو هومن سیدی

کاشت موی هومن سیدی

امروزه شاهد این مسئله هستیم که هنرمندان بسیار زیادی در سطح کشور برای برطرف کردن مشکلات مرتبط با ریزش موهایشان به سراغ کاشت مو می روند که کاشت موی هومن سیدی یکی از بارزترین این افراد می باشد. در واقع کاشت موی هومن سیدی با استفاده از روش fut صورت گرفته است که در این روش پزشک مربوطه در ابتدا بررسی های لازم در رابطه با علت ریزش موها را انجام می دهد و سپس به سراغ بانک موی افراد می روند و در صورت دارا بودن موهایی قوی و مستحکم از آنها به عنوان یکی از گزینه های پیوند موی طبیعی نام میبرند و سپس عمل کاشت مو را انجام خواهند داد.

دکتر کاشت موی هومن سیدی

در واقع دکتر کاشت موی هومن سیدی پس از بررسی های لازم از بانک موی وی، گراف های مورد نیاز خود را برداشت کرده و آنها را در ناحیه ای دیگر که دچار ریزش مو بوده است کاشت کرده است. باید بدانید که این عمل نیازمند دقت و ظرافت بسیار بالایی است زیرا هرگونه آسیب به بانک مو می تواند خسارات جبران ناپذیری را با خود به دنبال داشته باشد. از همین رو پزشکی که انتخاب می کنید باید از تخصص، مهارت، تجربه و آگاهی لازم به جدیدترین متدهای روز دنیا بهره مند باشد و با در اختیار داشتن کادری مجرب و کلینیکی معتبر بتواند شما را به نتیجه ای که مد نظر دارید برساند. هر چند که عوامل دیگری در رسیدن به نتیجه دخیل هستند که در ادامه به آن میپردازیم.

کاشت موی هومن سیدی | دکتر کاشت موی هومن سیدی | کاشت مو هومن سیدی

نتیجه کاشت موی هومن سیدی

پس از اینکه کاشت موی هومن سیدی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت. این سوال در ذهن آنها ایجاد شده است که رسیدن به نتیجه مطلوب چه مواقعی ممکن می شود. باید بدانید که ابتدای هر چیزی پزشکی متخصص و باتجربه حرف اول را میزند و سپس با توجه به بررسی های او، عملی موفقیت آمیز بر روی سر شما صورت گیرد. اما مهمترین مرحله ای که پزشکان همواره آن را بخشی از درمان میدانند رعایت مراقبت های بعد از عمل می باشد زیرا در صورت عدم توجه به آن گراف های کاشت شده دچار آسیب می شوند و عملا، عملیات شما بدون نتیجه خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

کاشت موی هومن سیدی
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم