مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت موی نانو در زنان

روش کاشت موی نانو در زنان
  • 14 نوامبر 2018
  • 793 بازدید
  • بدون نظر

روش کاشت موی نانو در زنان

یکی از جدید ترین روش های ترمیم مو روش کاشت موی نانو است. در این روش ترمیم مو ، تارموهای مورد استفاده در واقع الیافی از جنس نانو هستند که با تکنیک های خاصی در زیر پوست سر قرار داده می شوند. این روش ترمیم مو برای زنان و مردان قابل اجرا می باشد و از نظر جنسیت افراد محدودیتی ندارد.

روش کاشت موی نانو

کاشت موی نانو روشی جدید برای رفع طاسی سر بدون نیاز به بانک موی افراد و بدون جراحی است که می تواند جایگزنی مناسبی برای کاشت موی طبیعی کسانی باشد که بنا به دلایل مختلف از جمله نداشتن بانک موی کافی و قوی، قادر به کاشت مو نیستند. در این روش تارموهایی از جنس نانو با کمک ابزار خاصی در زیر پوست سر کاشته می شوند ومعمولا کل پروسه ی ترمیم مو طی یک جلسه و به صورت سرپایی انجام می شود.

روش کاشت موی نانو در زنان

روش کاشت موی نانو برای زنان

زنان دچار ریزش موی ارثی از جمله افرادی هستند که معمولا کاشت موی طبیعی برای آن ها نتیجه ی مطلوبی ندارد چرا که موهای ناحیه ی پشت سر آن ها دارای گیرنده های هورمونی هستند و امکان ریخته شدنشان پس از کاشت مو وجود دارد. اما در روش ترمیم مو نیازی به نگرانی در مورد وضعیت بانک مو نیست و زنانی که دچار کم پشتی موی سر و طاسی هستند، می توانند از روش ترمیم یا کاشت موی نانو استفاده کنند.

تارموها یا الیاف های نانو در رنگ ها، حالت ها و طول های مختلفی در بازار وجود دارد و این امکان برای زنان وجود دارد که بر اساس نیاز ها و خواسته های خود از این تارموها استفاده کنند. تارموهای نانو همانند موهای طبیعی قابلیت رنگ شدن نیز دارند.

روش کاشت موی نانو در زنان

عمر موهای نانو

گفته می شود که تقویت مو با روش کاشت موی نانو می تواند تا ده سال نیز ماندگاری داشته باشد. در مورد استفاده ی الیاف نانوی به کار رفته برای ترمیم مو حساسیت خاصی گزارش نشده است و برای اطمینان از عدم واکنش بدن افراد به این موها، قبل از کاشت موی گسترده ابتدا تست کاشت مو انجام می شود تا از عدم حساسیت افراد به موها اطمینان حاصل شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم