مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت موی موقت برای آقایان

کاشت موی موقت
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
  • 273 بازدید
  • بدون نظر

روش کاشت موی موقت برای آقایان

برخی از آقایان هنگامی که دچار ریزش مو و کم پشتی آن می شوند به دلایل مختلفی چون ضعیف بودن بانک موی و عدم علاقه به کاشت مو و یا هزینه بر بودن کاشت موی طبیعی به کاشت موی موقت مایل می شوند که این کاشت مو شرایط ویژه خود را دارد ، اما روش کاشت موی موقت برای آقایان چگونه انجام می گیرد.

کاشت موی موقت

کاشت موی موقت که روشی جهت رفع کم پشتی ایجاد شده در سر می باشد روشی می باشد که در آن موهایی با جنس طبیعی و مصنوعی که هم رنگ و هم جنس و هم اندازه موی خود بیمار می باشند انتخاب می گردد و جهت کاشت مو آماده سازی می گردد.

کاشت موی موقت

چگونگی کاشت موی موقت

در کاشت موی موقت پس از انتخاب موی مناسب موها با فاصله مناسب بر لایه ای مشبک مانند و شبیه سازی شده از پوست انسان کاشته می شوند و پس از رد کردن موی خود بیمار لای موهای کاشته شده لایه مورد نظر با چسب های گیاهی بر پوست سر قرار داده می شود که با توجه به نوع موها و جنس چسب ماندگاری موهای کاشته شده متفاوت خواهد بود.

هزینه کاشت موی موقت

هزینه کاشت موی موقت با توجه به جنس تارهای موی استفاده شده ، تعداد آنها، لوازم و چسب های مورد استفاده در کاشت و هزینه دستمزد متخصص این نوع کاشت محاسبه می گردد.

مزایا کاشت موی موقت

کاشت مو بصورت موقت برای آقایانی که بانک موی مناسبی در سر خود جهت اهدای مو ندارند و برای افرادی که جهت کاشت مو به دلیل بیماری محدودیت دارند بسیار مناسب می باشد و افرادی که از این نوع کاشت استفاده می نمایند می توانند از استخر و سونا استفاده ننمایند و موهای خود را رنگ کنند و می توانند از سشوار و ژل جهت حالت دهی به آنها استفاده کنند.

کاشت موی موقت

معایب کاشت موی موقت

تنها روشی کوتاه مدت جهت رفع کم پشتی ایجاد شده در موها می باشد، ممکن است برخی از افراد نسبت به چسب های استفاده شده در این روش کاشت مو حساسیت نشان دهند و این موها هرگز قابلیت کوتاهی نخواهند داشت و پس از مدتی به دلیل از دست دادن کیفیت خود باید جدا شده و جایگزین گردند.

هر فردی که قصد کاشت موقت مو را دارد باید نسبت به تمام مزایا و معایب این گونه کاشت ها اطلاع دقیق کسب نماید و سپس اقدام به این نوع از کاشت مو نمایند همچنین این کار را باید در مراکز معتبر زیبایی که در این زمینه تجربه و تبحر لازم را دارند انجام دهند تا کمتر دچار آسیب و مشکل گردند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم