مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی مصنوعی در ابرو

کاشت موی مصنوعی در ابرو
  • 25 آگوست 2018
  • 892 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی مصنوعی در ابرو

ترمیم موی ریخته شده در نواحی سر و صورت ( ابرو ، مژه ، ریش و سبیل ) طرفداران خاص خود را دارد ، زیرا در برخی افراد ریزش مو به حدی است که فرد از حضور در محافل اجتماعی خودداری می کند ، در عوض به کمک موهای ترمیمی حس اعتماد به نفس فرد افزایش می یابد و با احساس بهتری به فعالیت های اجتماعی خود می پردازد ، با روش کاشت و پیوند مو که در آن فولیکول های زنده ی مو پس از انتقال به محل مورد نظر ، رشد طبیعی خواهند کرد ، متفاوت است ، زیرا در روش ترمیم مو از موهای مصنوعی آماده شده جهت ایجاد تراکم مو در فرد استفاده می گردد، در این مقاله ، کاشت موی مصنوعی در ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاشت موی مصنوعی در ابرو

کاشت موی مصنوعی

در رابطه با کاشت موی مصنوعی در ابرو می توان عنوان نمود که جهت ایجاد تراکم و پرپشت نمودن موها ، استفاده از موهای شبیه سازی شده ی با موهای ابروی فرد در روش HRT نتایج بسیار طبیعی ایجاد خواهد کرد.

در روش کاشت ابرو با موهای مصنوعی به کمک الیاف بسیار طبیعی و زیبا ، موهایی بر روی پوسته ای شبیه به پوست بدن انسان قرار داده می شود ، این پوسته را با چسب های مخصوص به محل ابروها می توان فیکس نمود.

چنانچه بخشی از ابرو دچار ریزش شده باشد ، می توان به ترمیم آن بخش از ابرو با موهای مصنوعی پرداخت و اگر ابرو دچار کم پشتی مو شده باشد ، می توان با دقت و ظرافت بالایی ، موهای مصنوعی را درمیان موهای طبیعی ابرو به چسب ثابت کرد.

کاشت موی مصنوعی در ابرو

کاشت مصنوعی مو در ابرو

عبارت کاشت موی مصنوعی در ابرو ، عبارت نادرستی است ، بلکه به کمک موی مصنوعی می توان به ترمیم ابرو پرداخت ، در واقع در روش ترمیم ابرو به معنای واقعی کلمه عمل کاشت صورت نمی پذیرد ، بلکه با استفاده از ابزار و چسب های خاصی ، موی مصنوعی به ایجاد تراکم دلخواه مو در ابرو کمک خواهد کرد.

به دلیل عدم نیاز به بانک مو ، نبود جراحی و زخم و انجام ترمیم ابرو در یک جلسه ، ترمیم ابرو با موی مصنوعی علاقه مندان بسیاری دارد.

تغییر حالت ابرو و رنگ ابرو در عمل ترمیم ابرو با موی مصنوعی به راحتی امکان پذیر می باشد.

نتایج طبیعی ترمیم ابرو

استفاده از موهای مصنوعی با کیفیت و استاندارد و همچنین دقت و ظرافت پزشک متخصص در قرار دادن موهای مصنوعی در ابرو ، در کسب نتایج طبیعی و رضایت بخش از این نوع عمل زیبایی بسیار موثر خواهد بود ، لذا تنها باید به مراکز و کلینیک های زیبایی معتبر و باسابقه مراجعه کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

3.5/5 - (2 امتیاز)
3.5/5 - (2 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم