مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی مجید صالحی

کاشت موی مجید صالحی | دکتر کاشت موی مجید صالحی | کاشت مو مجید صالحی
  • 16 فوریه 2019
  • 1026 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی مجید صالحی

تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که کدام یک از بازیگران کشوران برای درمان ریزش موهای خود به سراغ کاشت موی سر رفته اند؟ در واقع این عمل آنقدر با ظرافت و دقت بالا انجام می شود که کمتر کسی میتواند متوجه انجام این عمل شود. و جالب است که بدانید کاشت موی مجید صالحی نیز جزء همین دسته از مواردی است که به دلیل طبیعی بودن به سختی قابل تشخیص است. این روزها کاشت موی سر به روش های مختلفی انجام می شود که از جمله شاخص ترین آنها می توان به fit، fut، sut و fue اشاره کرد. انتخاب هر کدام از این روش ها به پزشک معالج و متخصص شما بستگی دارد از همین رو در انتخاب پزشک باید نهایت دقت را به کار گیرید.

کاشت موی مجید صالحی | دکتر کاشت موی مجید صالحی | کاشت مو مجید صالحی

کاشت موی مجید صالحی

همانطور که گفته شد کاشت موی مجید صالحی نیز جزء آن دسته از پیوند موهای طبیعی بوده که انجام این عمل به سختی قابل تشخیص است. اما باید بدانید که این عمل با استفاده از روش fit صورت گرفته است و پزشک معالج با استفاده از بانک موی افراد، گراف های مورد نیاز خود را برداشت کرده و آنها را در ناحیه ای که دچار ریزش شده است کاشت می کند. برای انجام این عمل چیزی حدود ۳ ساعت زمان می برد و هیچگونه درد و خونریزی را با خود به همراه ندارد اما نیاز است که برای مراقبت های بعد از آن اهمیت زیادی قائل شوید.

دکتر کاشت موی مجید صالحی

مطمئنا پس از آگاهی از کاشت موی مجید صالحی یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن بسیاری از متقاضیان انجام این عمل را به خود مشغول کرده این است که کدام پزشک وظیفه انجام این عمل را برعهده داشته است. باید بدانید که پزشکان زیادی توانایی انجام این عمل را دارند اما پزشکی می تواند بدون هیچ مشکلی موهایی طبیعی را برای شما به همراه آورد که از تخصص، مهارت، تجربه و آگاهی لازم به متدهای روز دنیا بهره مند باشد. مسلما در اختیار داشتن چنین ویژگی هایی در تعیین هزینه ها تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت اما با تمام اینها رسیدن به زیبایی نیازمند صرف هزینه های بیشتری است.

کاشت موی مجید صالحی | دکتر کاشت موی مجید صالحی | کاشت مو مجید صالحی

نتیجه کاشت موی مجید صالحی

مسلما مشاهده نتیجه کاشت موی مجید صالحی یکی از دلایلی است که باعث می شود افراد برای درمان ریزش موهای خود به سراغ این روش درمانی بروند. اما باید بدانید که برای رسیدن به این خواسته موارد زیادی وجود دارد که از جمله آن می توان به عمل موفقیت آمیز پزشک و علاوه بر ان مراقبت های بعد از عمل اشاره کرد. بسیاری از پزشکان این مراقبت ها را بخشی از روند درمان می دانند و بر این عقیده اند که اگر به آنها اهمیت داده نشود عمل شما بی نتیجه خواهد ماند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم