مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تفاوت کاشت موی لیزری در آقایان و خانم ها

کاشت موی لیزری
  • 29 اکتبر 2018
  • 1122 بازدید
  • بدون نظر

تفاوت کاشت موی لیزری در آقایان و خانم ها

کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید برای درمان ریزش موی فرق سر و همچنین طاسی سر استفاده کنید اما همانطور که میدانید روش های زیادی برای درمان به دنیا معرفی شده که یکی از آنها کاشت موی لیزری می باشد. در این روش پزشک نقش زیادی ایفا نمی کند و تمامی عملیات بر عهده دستگاه می باشد. در واقع در این روش پزشک به کمک دستگاه لیزر فولیکول های مو را از ناحیه مورد نظر برداشت و در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده کاشت می کنند. این روش به عمل جراحی نیازی ندارد و بیمار هیچ گونه دردی را نیز متحمل نمی شود.

کاشت موی لیزری

آیا کاشت موی لیزری برای خانم ها مناسب است؟

نکته ای که در رابطه با درمان ریزش مو در خانم ها وجود دارد این است که خانم ها به نسبت کمتر از آقایان دچار ریزش مو می شوند در نتیجه تمامی روش ها نمیتواند برای آنها نتیجه بخش باشد. کاشت موی لیزری یکی از روش هایی است که اکثر پزشکان از آن برای درمان ریزش موی خانم ها استفاده می کنند و به نتیجه مطلوب نیز دست پیدا می کنند.

فواید کاشت مو با لیزر در تهران چیست؟

وقتی افراد تصمیم میگیرند که از کاشت موی لیزری برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود استفاده کنند و ریزش مو را درمان کنند مطمئنا باید بدانند که این روش چه مزایایی را با خود به همراه دارد. در این قسمت در نظر داریم برخی از این مزایا را خدمت شما ارائه دهیم:

  • کاشت موی لیزری به هیچگونه عمل جراحی نیاز ندارد.
  • در این عمل از بی حسی موضعی انجام می شود
  • سرعت عمل بالایی در انجام این عمل وجود دارد.
  • فولیکول های مو به راحتی انتقال پیدا می کنند.
  • تجهیزات و پرسنل کمی برای انجام این عمل نیاز است.

کاشت موی لیزری

هزینه کاشت موی لیزری چقدر است؟

همانطور که میدانید اطلاع از هزینه کاشت موی لیزری این امکان را فراهم می آورد تا افراد با توجه به بودجه خود به سراغ درمان بروند. هزینه انجام این عمل به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال پزشکی که انجام این مسئولیت ها را بر عهده دارد و یا اینکه از چه دستگاهی برای انجام کاشت مو استفاده می کنند در هزینه انجام این کار دخیل هستند. همچنین نباید موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، هزینه های مربوط به کلینیک و… را فراموش کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم