مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی قابل رشد

کاشت موی قابل رشد
  • 7 آگوست 2018
  • 360 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی قابل رشد

هنگامی طاسی در فرد رخ می دهد و دیگر با مصرف داروهای خوراکی و موضعی و دیگر روش های تحریک کننده ی رشد مو ، فولیکول های مو قادر به رشد نبوده و از بین رفته باشند، جهت بازیابی موها و ایجاد تراکم مناسبی از موها می توان گزینه ی کاشت مو و پیوند مو را انتخاب نمود، در عمل زیبایی پیوند مو، کاشت موی قابل رشد انجام می شود.

بدین ترتیب از بانک موی پشت سر فرد، فولیکول هایی استخراج می شوند و با انتقال به نواحی مختلف سر ، می توان پس از گذشت چند ماه شاهد رشد طبیعی موهای کاشته شده بود، پیوند فولیکول های مو امری بسیار تخصصی است که تنها از عهده ی پزشک متخصص پوست و مو با داشتن مهارت و دقت لازم بر خواهد آمد ، استخراج فولیکول های پیوندی و کاشت آنها پروسه ای زمان و بسیار حساس می باشد ، از این رو در این مقاله بررسی خواهیم کرد که آیا کاشت موی قابل رشد در یک جلسه برای آقایان امکان پذیر می باشد!

کاشت موی قابل رشد

کاشت موی قابل رشد

در رابطه با کاشت موی قابل رشد در یک جلسه برای آقایان می توان عنوان نمود که به کمک روش SUT که در آن از دستگاه اتوماتیک جهت استخراج و کاشت فولیکول های پیوندی استفاده می گردد ، به سرعت و تنها طی یک جلسه با دقت بسیار بالایی می توان خط رویش طبیعی حاصل کرد ، در این روش بدون درد و خونریزی و تنها به کمک دستگاه اتوماتیک مخصوصی می توان در یک جلسه ۱۴ هزار تار مو را پیوند زد.

فولیکول های زنده و طبیعی مورد استفاده جهت پیوند در عمل زیبایی کاشت مو، موهایی قابل رشد هستند که پس تکمیل فرآیند رشد در آنها به مانند دیگر موهای طبیعی فرد می توان با آنها رفتار نمود ، رنگ کردن ، حالت دهی و کوتاهی از جمله مواردی است که می توان با موهای پیوندی انجام داد.

کاشت موی قابل رشد

موهای پیوند زده شده به روش SUT پس از پایان دوران نقاهت و خروج از فار استراحت طی  پروسه ای چند ماهه شروع به رشد کرده و نتایج حاصل از پیوند مو ، پس از ۱۲ ماه نمایان خواهد شد. چنانچه فرد به تعداد فولیکول های زیادی نیاز نداشته باشد ، می توان به روش های FIT و FUT نیز با کاشت موی قابل رشد در یک جلسه برای آقایان اقدام نمود. تعداد فولیکول های مورد نیاز و نوع روش انتخاب کاشت مو، تعیین کننده ی تعداد جلسات مورد نیاز جهت پیوند مو خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم