مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی علی ضیا

کاشت موی علی ضیا | دکتر کاشت موی علی ضیا | کاشت مو علی ضیا
  • 12 فوریه 2019
  • 2198 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی علی ضیا

همه شما علی ضیا را می شناسید، و نکته جالب اینجاست که بدانید کاشت موی علی ضیا نیز جزء آن دسته از روش های کاشت موی طبیعی است که برای رفع ریزش موهای خود به سراغ این روش کاشت مو رفته است. در واقع کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که می توان برای درمان استفاده کرد و نتیجه ای دلخواه را بدست آورد. باید بدانید که کاشت مو این روز ها روش های مختلفی دارد اما به طور کلی به دو دسته پیوند طبیعی و پیوند مصنوعی دسته بندی می شود و زمانی که افراد از بانک موی قوی و محکم بهره مند نباشند پزشکان برای اینکه طاسی سر و ریزش مو را برطرف نمایند از بافت هایی مصنوعی برای کاشت در ناحیه مورد نظر استفاده می کنند.

کاشت موی علی ضیا | دکتر کاشت موی علی ضیا | کاشت مو علی ضیا

کاشت موی علی ضیا

باید در جریان باشید که کاشت موی علی ضیا جزء آن دسته از پیوندهای طبیعی مو بوده و به همین دلیل است که کسی نمی تواند متوجه انجام این عمل شود. باید بدانید که کاشت مو طبیعی، قابلیت رشد داشته و همانند موهای طبیعی رشد دوباره ای را از سر میگیرد. برای انجام این عمل پزشک باید بررسی های کامل و دقیقی از علت ریزش موها و همچنین استحکام بانک مو انجام دهد این کار باعث می شود تا پزشک راه حلی نتیجه بخش را ارائه دهد. روش های کاشت مو عبارتند از fit، fut، fue و sut که هر کدام روشی مخصوص اما نتایجی یکسان را با خود به همراه دارند.

دکتر کاشت موی علی ضیا

یکی از سوالاتی که در رابطه با کاشت موی علی ضیا وجود دارد این است که کدام دکتر مسئولیت این عمل را بر عهده داشته است. باید بدانید که پزشکان بسیار محدودی در سطح شهر حضور دارند که میتوانند چنین عمل موفقیت آمیزی را به انجام دهند. برای انتخاب پزشک باید نکاتی از جمله تخصص لازم، مهارت، تجربه و آشنایی به جدیدترین متدهای روز دنیا را در نظر داشته باشید. برای پیدا کردن چنین پزشکانی میتوانید به سراغ کسانی که تجربه انجام عمل کاشت مو دارند بروید و یا با مراجعه به سایت های مختلف با مشاهده نمونه کارهای پزشکان جلسه مشاوره ای را با آنها ترتیب داده و از نحوه چگونگی عمل آگاه شوید.

کاشت موی علی ضیا | دکتر کاشت موی علی ضیا | کاشت مو علی ضیا

 نتیجه کاشت موی علی ضیا

مهمترین مسئله ای که باعث می شود افراد به سراغ کاشت مو بروند، رسیدن به موهایی زیبا و خوش حالت است. که مسلما پس از مشاهده نتیجه کاشت موی علی ضیا این خواسته در متقاضیان بسیار افزایش پیدا می کند. اما باید بدانید که عوامل زیادی در رسیدن به نتیجه موثر است که از جمله مهمترین آنها میتوان به ظرافت و دقت بسیار بالای پزشک در حین انجام عمل اشاره کرد زیرا آسیب به بانک مو علاوه بر از بین بردن موهای آن ناحیه، موهای کاشت شده را نیز دچار مشکل می کند، همچنین مراقبت های بعد از یکی از مهمترین این مسائل می باشد که پزشکان آن را به عنوان بخشی از عمل به حساب می آورند. و باید بدانید که رسیدن به نتیجه چیزی حدود ۶ ماه زمان میبرد از همین رو باید صبر خود را افزایش دهید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم