مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر چگونه است ؟

کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر
  • ۸ مهر ۱۳۹۷
  • 588 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر چگونه است ؟

همواره متقاضیان کاشت مو به دلیل اهمیت به ظاهر و زیبایی خود ، درخواست دارند که عملیات برداشت مو جهت کاشت مو بدون تراشیدن موی سر انجام شود ، در همین راستا در این مقاله بررسی خواهیم کرد که آیا امکان کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر وجود دارد ؟

علت کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر

خانم ها و برخی آقایان به جهت مدل موی بلندی که دارند ، از عمل کاشت مو به خاطر تراشیدن سر خودداری می کنند ، زیرا برخی از این افراد حتی برای مدت کوتاهی نمی پذیرند که موهای سر خود را بتراشند ، از این رو قید عمل کاشت مو را می زنند و از انجام این عمل زیبایی خودداری می کنند.

کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر

کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر

هنگامی که تنها بخش کوچکی از ناحیه ی سر در قسمت جلو یا وسط سر احتیاج به کاشت مو دارد ، می توان بدون تراشیدن موی سر عمل کاشت مو را انجام داد ، این کار را می توان با روش FIT که نیازی به تراشیدن موی سر نیست ، انجام داد.

کاشت مو به روش FIT

در روش FIT عملیات برداشت فولیکول های پیوندی به کمک دستگاه پانچ دستی انجام می شود ، در این حالت دیگر جراحی و برشی انجام نخواهد شد، همچنین عملیات کاشت مو را می توان در این روش با استفاده از پانچ انجام داد که نیاز به دقت و ظرافت پزشک معالج دارد. سوزن های دستگاه پانج به راحتی با کمترین آسیب فولیکول های مو را از پوست خارج کرده و به راحتی آنها در محل مورد نیاز پیوند می زنند.

کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر

نکته ی مهم در رابطه کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر

کاشت موی طبیعی بدون تراشیدن سر ، عملی بسیار تخصصی و حساس می باشد که باید با صبر و حوصله و دقت بالای پزشک متخصص پوست و مو صورت پذیرد ، از این رو از سپردن کاشت موی خود به افراد غیرماهر که تجربه ی لازم را در این خصوص ندارند ، باید جدا خودداری کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم