مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی سر به چند روش انجام می شود

کاشت موی سر
 • ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
 • 189 بازدید
 • بدون نظر

کاشت موی سر به چند روش انجام می شود

از آنجا که بانک موی پشت سر فرد در افراد مختلف ، متفاوت می باشد به گونه ای که در برخی افراد موهای بانک مو بسیار ضعیف و نازک بوده و جهت پیوند مو مناسب نیستند و همچنین به دلیل متفاوت بودن شرایط فیزیکی در افراد مختلف و انتظارات افراد از نتایج کاشت مو ، روش های مختلفی نیز جهت پیوند مو در ناحیه سر وجود دارد ، از این رو در این مقاله ، انواع کاشت موی سر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاشت موی سر

کاشت موی سر

در رابطه با انواع روش های کاشت موی سر می توان عنوان نمود که در چنین عمل زیبایی ، فولیکول های مو از محل اهداء کننده ، با روش انتخابی استخراج می شوند ، پس از جداسازی در محل گیرنده با دقت زیادی کاشته می شوند،

کاشت موی سر

این روش های کاشت موی سر عبارتند از:

 • کاشت مو به روش FIT

  در این روش ، برداشت فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند و کاشت فولیکول های پیوند در محل مناسب ، به کمک دستگاهی به نام پانچ صورت می گیرد که در این روش نیازی به جراحی و بخیه زدن نیست و در نهایت اسکار حاصل از زخم جراحی نیز ایجاد نخواهد شد .

 • کاشت مو به روش FUT

  در این روش ، برداشت فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند به کمک جراحی و برداشت نواری به طول ۲۰ الی ۲۵ سانتی متر با عرض ۱ الی ۲ سانتی متر از ناحیه ی بانک موی پشت سر فرد انجام می شود و پس از برداشت فولیکول ها ، محل جراحی بخیه می شود و کاشت فولیکول های پیوند در محل مناسب نیز به کمک ابزار مخصوص و با ایجاد شکاف های ریزی در محل گیرنده انجام خواهد شد.

کاشت موی سر

 • کاشت مو به روش FUE

  در این روش به کمک ابزار مخصوص فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند به صورت یک الی چهار تار مو برداشت می شوند و در نهایت در شکاف های ایجاد شده در خط رویش طراحی شده ، پیوند زده می شوند ، با این روش تراکم بالاتری از مو در ناحیه ی سر ایجاد خواهد شد .

 • کاشت مو به روش SUT

  در این روش جهت برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی از دستگاه اتوماتیک کمک گرفته می شود ، بدون دخالت دست به کمک این روش ، می توان تا ۱۴ هزار تار مو را طی یک جلسه کاشت ، درد و خونریزی و همچنین جای اسکار در این روش ایجاد نخواهد شد .

 • کاشت مو به روش BHT

  در این روش به دلیل نامناسب بودن بانک موی پشت سر فرد ، از موهای ناحیه ی صورت و بدن جهت کاشت مو به ناحیه ی سر استفاده می شود که درصد موفقیت حاصل از آن کمتر از روش هایی است که از بانک موی پشت سر فرد استفاده می گردد .

فولیکول های مورد جهت پیوند با ابزار دستی استخراج و کاشت خواهند شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

کاشت موی سر به چند روش انجام می شود
4 (80%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم