مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی سر با لیزر چه عوارضی دارد

کاشت موی سر با لیزر چه عوارضی دارد
  • 10 سپتامبر 2018
  • 1079 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی سر با لیزر چه عوارضی دارد

در گذشته کاشت مو در بیماران با استفاده از جراحی انجام می گرفته است که معایب این روش ها مانند ایجاد زخم در محل اهدا و محل گیرنده مو، استفاده از بخیه و بر جا ماندن اسکار و نیاز داشتن به بی هوشی موجب گردیده است تا با دخالت تکنولوژی لیزری در این کار این گونه معایب از بین رفته و بیماران رضایت بیشتری از کاشت موی خود داشته باشند اما کاشت موی سر با لیزر چه عوارضی دارد ؟

کاشت موی سر با لیزر

در کاشت موی سر با لیزر در برداشت و کاشت موهای پیوندی از سوزن های لیزری دستگاه اتوماتیک کاشت مو استفاده می گردد تا هم سرعت کاشت مو در یک جلسه افزایش پیدا کند و هم موهای پیوند زده شده از سلامت فولیکولی بیشتری برخوردار باشند و درصد موفقیت پیوند بسیار بالا باشد.

کاشت موی سر با لیزر چه عوارضی دارد

بهترین روش کاشت موی سر با لیزر

بهترین روش کاشت مو با لیزر روش کاشت با روش sut می باشد که در این روش با کمک پانج لیزری دستگاه کار برداشت گرافت های پیوندی به جلوی سر و کاشت آنها تنها در یک جلسه با تراکم بالای ۱۴۰۰۰ تار مو بدون انجام جراحی و بر جا ماندن زخم و بخیه انجام می پذیرد.

عوارض کاشت مو با لیزر

کاشت مو به دلیل حساس بدون فرآیند انجام آن و پیشرفت تکنولوژی به مرور زمان حتی با استفاده از روش های لیزری مانند روش sut برای بیمار خالی از عوارض نخواهد بود و ممکن است به دلیل عدم امکان استریل کردن کل دستگاه مخصوصا تیوپ های انتقال دهنده گرافت ها فولیکول های مو در محل کاشت دچار عفونت و تخریب گردند ، ممکن است پانچ لیزری دستگاه نواحی گیرنده و دهنده تار مو را دچار تخریب نماید و یا ممکن است گرفت ها در مراحل برداشت و کاشت کیفیت خود را از دست بدهند و دچار تخریب شوند.

کاشت موی سر با لیزر چه عوارضی دارد

هزینه کاشت مو با لیزر

هزینه کاشت مو با لیزر با توجه به میزان ریزش موی بیمار و نیاز به تعداد گرافت ها جهت پیوند مو ، دستمزد متخصص و تجهیزات به کار رفته در کاشت مو و تعرفه های مراکز کاشت تعیین می گردد و در بیماران بسیار متفاوت خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم