مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی زنده و قابل رشد به روش SUT

کاشت موی زنده و قابل رشد
  • ۷ آبان ۱۳۹۷
  • 250 بازدید
  • بدون نظر

کاشت موی زنده و قابل رشد به روش SUT

افرادی که دچار ریزش موهای سر می شوند قطعا آسیب های روحی شدیدی را تجربه خواهند کرد چون اکثر افراد تصور میکنند که برای رفع ریزش مو روش دائمی وجود ندارد و همه ی روش ها محدودیت هایی را به همراه دارند. همین موضوع هم باعث شده تا برخی افراد که دچار ریزش موی آندروژنیک یا ارثی شده اند به دنبال روشی مناسب برای درمان نباشند در صورتی که امروزه روش های بسیار مناسبی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج مناسبی دست پیدا کرد که کاشت موی زنده و قابل رشد به روش sut یکی از آن هاست.

کاشت موی زنده و قابل رشد

کاشت موی زنده و قابل رشد به روش sut

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که دچار ریزش مو می شوند انتخاب روش مناسب برای رفع ریزش موهایشان است که با استفاده از آن بتوانند شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی باشند و حتی امکان اصلاح موهایشان را داشته باشند. از میان روش های درمانی مختلفی که وجود دارد قطعا کاشت موی زنده و قابل رشد با روش های مختلف مانند روش sut یکی از بهترین گزینه ها برای درمان ریزش موی این افراد خواهد بود.

افرادی که از کاشت موی زنده و قابل رشد استفاده میکنند میتوانند شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی باشند. موهایی که با استفاده از این روش بدست می آید هیچ محدودیتی برای فرد ایجاد نخواهد کرد و بیمار می توانند مانند موهای طبیعی به شستشو، حالت دهی و اصلاح آن بپردازید. در حال حاضر برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که از میان آن ها روش sut بهترین روش به شمار میرود.

کاشت موی زنده و قابل رشد

به طور کلی کاشت موی زنده و قابل رشد برای افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی و ارثی شده اند مناسب است چون سایر افراد می توانند با درمان های دارویی به نتیجه برسند. یکی از شرایط اصلی برای استفاده از روش های کاشت مو این است که بیمار بانک موی کافی و قوی در پشت سر یا حتی نقاط دیگر بدن داشته باشد.

کاشت موی زنده و قابل رشد

مزایای کاشت موی قابل رشد با روش sut

کاشت موی قابل رشد با روش sut مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد عوارضی که در روش های قدیمی وجود داشته است نخواهند بود. بهتر است بدانید با روش sut می توان بدون هیچگونه جراحی به کاشت مو پرداخت به همین دلیل احتمال برجای ماندن جای بخیه، زخم و اسکار به حداقل ممکن میرسد.

کاشت موی زنده با روش sut باعث میشود تا خط رویشی کاملا طبیعی برای بیمار به وجود آید به همین دلیل هیچکس متوجه استفاده ی بیمار از روش های کاشت مو نخواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

کاشت موی زنده و قابل رشد به روش SUT
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم